Drugi Urząd Skarbowy i Świętokrzyski Urząd Skarbowy w Kielcach otwarty!

Marzena SMORĘDA [email protected]
Wstęgę uroczyście przecinaki takze naczelnicy Drugiego i Świętokrzyskiego Urzędu Skarbowego w Kielcach.
Wstęgę uroczyście przecinaki takze naczelnicy Drugiego i Świętokrzyskiego Urzędu Skarbowego w Kielcach.
Udostępnij:
W czwartek, 30 czerwca, oficjalnie i uroczyście otwarto nową siedzibę Drugiego Urzędu Skarbowego i Świętokrzyskiego Urzędu Skarbowego przy ulicy Częstochowskiej w Kielcach.

Na zaproszenie dyrektora Izby Skarbowej w Kielcach Andrzeja Sipty i naczelników Drugiego Urzędu Skarbowego i Świętokrzyskiego Urzędu Skarbowego w Kielcach w uroczystości udział wzięli podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów Andrzej Parafianowicz, wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba, prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Kielcach Andrzej Jagiełło, dyrektor Delegatury Najwyższej Izby Kontroli w Kielcach Tadeusz Poddębniak, zastępca Prezydenta Miasta Kielc Czesław Gruszewski, komendant wojewódzki policji w Kielcach inspektor Mirosław Schossler, zastępca prokuratora okręgowego w Kielcach Teresa Szwagierek.

 

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło także przedstawicieli administracji skarbowej z województwa świętokrzyskiego i ościennych Izb Skarbowych – Dyrektorów Izb Skarbowych z: Warszawy, Łodzi, Katowic i Lublina, Dyrektora Izby Celnej i Urzędu Kontroli Skarbowej w Kielcach.

 

Podczas okolicznościowych wystąpień podkreślono, że nowe siedziby urzędów są odpowiedzią na zapotrzebowanie zarówno podatników oczekujących właściwych warunków obsługi, jak i pracujących w nich załóg Urzędów. Dla podatników urządzono funkcjonalną salę obsługi wyposażoną w system zarządzania kolejką. Na sali obsługi, w jednym miejscu podatnicy załatwią wszelkie sprawy, z którymi przyjdą do urzędu. Stworzone w niej warunki pracy wpłyną bezpośrednio na podniesienie poziomu obsługi podatników oraz polepszenie warunków pracy samych pracowników. Nowy obiekt spełnia wymogi nowoczesnego budynku biurowego. Dostosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wizyta Janet Yellen w Polsce

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie