Nowoczesny kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej planuje wybudować kielecka firma Echo Investment. Inwestycja o nazwie „Zielone Tarasy” ma powstać na wzgórzu przy ulicy Bęczkowskiej, niedaleko alei Solidarności w Kielcach.

Projekt „Zielone Tarasy” ma być oparty na modernistycznej stylistyce, z użyciem szlachetnych detali i materiałów najwyższej jakości. Na parterze architekci zaprojektowali hol, jadalnię, salon i toaletę. Na piętrze znajdą się sypialnie, łazienka, garderoba. Z kolei kondygnacja dachowa tworzy unikalną przestrzeń tarasowo-widokową, gdzie można urządzić miejsce wypoczynku z pięknym widokiem na okolicę.

„Zielone Tarasy” mają powstać przy ulicy Bęczkowskiej, na ustronnej działce położonej na południowo-zachodnim stoku wzgórza.

Niedaleko przebiega aleja Solidarności - jedna z głównych arterii komunikacyjnych, łącząca północną część miasta ze śródmieściem. – Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja – mówi Marlena Romańska, manager do spraw sprzedaży w Echo Investment. - Bliskość terenów zielonych i jednocześnie bardzo łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej to kolejne zalety tego projektu. Dotarcie samochodem z tego zacisznego miejsca do centrum zajmie tylko kilka minut.

W ofercie znajduje się 12 domów o powierzchniach użytkowych od 157 do 207 metrów kwadratowych. Każdy z nich wyposażony jest w taras, balkony, ogródek, garaż i zewnętrzne miejsce postojowe. W celu zwiększenia poczucia komfortu i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców teren osiedla zostanie ogrodzony i objęty kontrolą dostępu.

 

Cena za metr kwadratowy domku w stanie deweloperskim w „Zielonych Tarasach” wynosi od 4 800 do 6 tys. cena uzależniona jest od metrażu, od tego czy znajduje się w środku zabudowy, czy po bokach.