MKTG SR - pasek na kartach artykułów

ING Bank Śląski będzie obsługiwał miasto Kielce

/jap./, [email protected]
Przez cztery lata miasto Kielce, będzie obsługiwał ING Bank Śląski
Przez cztery lata miasto Kielce, będzie obsługiwał ING Bank Śląski
Obsługą bankową budżetu Kielc w latach 20011 – 2015 będzie prowadził ING Bank Śląski, który kilkanaście dni temu zdobył ten cenny kontrakt.

- Kielce należą do grona naszych wieloletnich partnerów kredytowych. Cieszymy się, że tym razem nasz bank przedstawił najlepszą ofertę na pełną obsługę budżetu. Jesteśmy zadowoleni, że ta współpraca z miastem rozwija się w tak ważnym dla nas obszarze, jakim jest prowadzenie rachunków miasta i jego 132 jednostek zależnych. Staramy się na bieżąco dopasowywać nasze działania do potrzeb samorządów. Nowoczesna bankowość dla sektora jednostka samorządu terytorialnego to jeden z naszych priorytetowych kierunków rozwoju - mówi Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za obszar korporacyjny.

Podpisana 29 grudnia 2010 roku umowa to wynik złożenia przez ING Bank Śląski najkorzystniejszej oferty w ramach przetargu ogłoszonego przez Miasto Kielce na wybór banku obsługującego budżet Miasta.

Zwycięska oferta została przygotowana przez Region Korporacyjny ING Banku w Łodzi, zarządzany przez Adama Sara, dyrektora regionalnego. W zakres dostarczanych przez ING Bank usług, wchodzi cały szereg usług, w tym między innymi udostępnienie kredytu, świadczenie usług bankowości elektronicznej zintegrowanej z miejskim systemem finansowo-księgowym oraz wdrożenie i obsługa systemu identyfikacji masowych płatności.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia