Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Jak teraz pracują sklepy w Świętokrzyskiem? Które przez całą noc? Sprawdź, jak pracują Lidl, Biedronka, Auchan, Dino

Marzena Smoręda
Marzena Smoręda
Szymon Starnawski
Przed Wielkanocą sieci handlowe wydłużyły czas pracy swoich sklepów. Po świętach część z nich również pracuje dłużej, a nawet przez całą dobę. Sprawdziliśmy. Gdzie można zrobić zakupy w nocy?

Lidl
Sieć Lidl w ostatnim tygodniu przed świętami wprowadziła wydłużony czas pracy swoich marketów, a wiele z nich było otwartych przez całą dobę. Ta zasada obowiązuje w sieci również po świętach.

Sklepy Lidl przy ulicach Księdza Popiełuszki, Śląskiej i Piekoszowskiej w Kielcach czynne są całą dobę. Pozostałe – przy ulicach Warszawskiej, Krakowskiej i Piekoszowskiej w godzinach 6-24.

W regionie: w Ostrowcu 6-24; Busku 6-24; w Skarżysku przy ulicy Niepodległości 6-22, a przy ulicy Moniuszki 6-24, Starachowicach 6-24; Staszów 6-24.

Nocne Biedronki
„Akcja 24 sprawdziła się znakomicie. Ogromne zainteresowanie klientów, którzy w tygodniu przedświątecznym mogli zrobić zakupy w większości sklepów Biedronka do godziny 24 lub przez całą dobę sprawiło, że sieć zdecydowała się na przedłużenie tego rozwiązania. Do końca tego tygodnia sklepy Biedronka funkcjonować będą w wydłużonych godzinach. Niemal 1,6 tysięcy z nich działać będzie w godzinach od 6 – do północy, a ponad 850 placówek – całodobowo” - pisze w swojej informacji sieć Biedronka.

W Kielcach przez całą dobę czynne są „Biedronki” przy ulicach Jeziorańskiego, Karczówkowskiej, Wapiennikowej, Szajnowicza-Iwanowa, Szydłówek Górny, Solidarności; Wrzosowa, Leśniówka, Poleska, pozostałe sklepy Biedronka w Kielcach do godziny 24.

Jak pracują Biedronki w naszym regionie? Jędrzejów – całą dobę; Busko przy ulicy Mickiewicza do godziny 24, przy ulicy Nadole całodobowo; Kazimierza – całodobowo; Opatów - całodobowo; Ostrowiec – przy ulicach e Stawki i Długiej całodobowo, pozostałe do godziny 24; Pińczów – całodobowo; Sandomierz – przy ulicy Kwiatkowskiego całodobowo, pozostałe do godziny 24; Skarżysko- przy ulicy 1 Maja całodobowo, pozostałe do godziny 24; Starachowice – przy ulicy Jana Pawła II i Hutniczej całodobowo, pozostałe do godziny 24; Staszów – przy ulicy Kolejowej całodobowo, pozostałe do godziny 24; Włoszczowa – przy ulicy Wiśniowej całodobowo, pozostałe do godziny 24.

Auchan
W okresie poświątecznym w Kielcach hipermarket sieci Auchan przy ulicy Radomskiej czynny jest godzinach 6.30 – 21.

Dino
• Sklepy sieci Dino wydłużyły godziny otwarcia. Markety czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 6-24, w soboty w godzinach 6-23.

Delikatesy Centrum
Sklepy sieci Delikatesy Centrum pracują do godziny 19, 20, 21 lub 21.45 w zależności od ustaleń właściciela.

Tesco
Sieć Tesco ma różne godziny pracy.
Tesco Extra w Galerii Echo w Kielcach pracuje do godziny 22.
Sklep Tesco przy ulicy Bohaterów Warszawy w Kielcach pracuje do godziny 23.
Sklep Tesco przy ulicy Sandomierskiej w Kielcach wpracuje do godziny 21.
Sklep Tesco przy ulicy Na Stoku w Kielcach pracuje do godziny 23.

Kaufland
Sklepy sieci Kaufland w godzinach 6-22.

Aldi
Sklepy sieci Aldi pracuje w godzinach 6-22.

Społem

Sklepy sieci Społem w Kielcach pracują w godzinach 6-22.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Jak teraz pracują sklepy w Świętokrzyskiem? Które przez całą noc? Sprawdź, jak pracują Lidl, Biedronka, Auchan, Dino - Echo Dnia Świętokrzyskie

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia