MKTG SR - pasek na kartach artykułów

KH-KIPPER obchodziła jubileusz 15-lecia

marzena
KH-KIPPER obchodziła jubileusz 15-lecia
KH-KIPPER obchodziła jubileusz 15-lecia archiwum
Firma KH-KIPPER, lider w Polsce w produkcji zabudów wywrotek na samochody ciężarowe ma 15 lat. Swój jubileusz świętowała wraz z klientami i wieloletnimi partnerami handlowymi.

KH-KIPPER na przestrzeni 15 lat zyskało zaufanie klientów w Polsce i za granicą. Zainteresowanie stosunkowo niedrogim, a zarazem wysokiej jakości sprzętem specjalistycznym zaowocowało ogromnym wzrostem liczby zamówień.

W 2000 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku firma KH-KIPPER przedstawiła własnej konstrukcji wywrotkę trójstronną z burta otwierana hydraulicznie. Ukłonem w stronę klientów przewożących materiały wilgotne i masę bitumiczną był hit 2003 roku - zabudowa tylnozsypowa HALF-PIPE typu rynna (bez użebrowania wzmacniającego).
Ciągły wzrost zamówień wymógł rozbudowę infrastruktury firmy. W 2003 roku została uruchomiona produkcja na nowej hali produkcyjnej. Kolejna rozbudowa zakładu rozpoczęła się w 2005 roku. Rozpoczęto wtedy budowę kolejnej trzeciej już hali produkcyjnej o powierzchni 2500 m2, natomiast w roku 2007 KH-KIPPER rozpoczęło produkcję zabudów w nowym zakładzie w Skarżysko-Kamiennej.

W roku 2006 KH-KIPPER zwiększyło sprzedaż produktów na rynki wschodnie szczególnie na Ukrainę i Rosję. Produkcja w 2007 roku przekroczyła 1000 sztuk, a w 2008 - 1500 sztuk. Przyczyniło się do tego wiele czynników m.in. staranne wykonanie zabudów oraz solidna konstrukcja gwarantująca bezproblemową eksploatację.

W 2011 roku swoją premierę w Moskwie miała nowa wywrotka tylnozsypowa W1C dedykowana klientom z Europy Wschodniej, która stanowi udoskonaloną wersja klasycznej kwadratowej wywrotki na 3- i 4-osiowych podwoziach ze wzmocnieniami bocznymi w postaci tzw. szpant.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistyczne pojazdy budowlane firma KH-KIPPER prezentuje corocznie nowe rozwiązania konstrukcyjne spełniające najbardziej wyszukane potrzeby klienta. Na Targach Autostrada-Polska 2011 firma otrzymała wyróżnienie za uniwersalną przyczepę-wywrotkę typ P2TN z obniżoną wysokością podłogi i najazdami chowanymi w ramie, a w 2012 roku za nowy model wywrotki trójstronnej z lewą burtą hydrauliczną otwieraną o pełne 180◦. Rok 2011 był okazją do kontynuowania rozwoju w zakresie nie tylko nowych produktów, ale i poprawy organizacji i jakości, inwestycji w infrastrukturę. Powstała nowa hala serwisowa oraz strefa technologiczna na lakierni. Produkcja w 2011 roku osiągnęła poziom 900 sztuk z czego ponad połowa została wyeksportowana. W związku ze spadkiem ilości zamówień na rynku krajowym i rozwojem sprzedaży zagranicznej obecnie udział eksportu KH-KIPPER wynosi 80 procent produkcji.
 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia