MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kielce: dziś ruszają Targi Pracy

/jap./, [email protected]
Pracy można szukac nie tylko w urzędach pracy. Kieleckie Targi Pracy to idealne miejsce na poszukanie zatrudnienia
Pracy można szukac nie tylko w urzędach pracy. Kieleckie Targi Pracy to idealne miejsce na poszukanie zatrudnienia
Dziś rozpoczynają się w halach Targów Kielce XIV Ogólnopolskie Targi Pracy. Blisko setka firm oraz instytucji z Polski, ale też zagranicznych instytucji zaproponuje osobom bezrobotnym aż dwa tysiące miejsc pracy.

Najwięcej ofert pracy będzie pochodziło od firm produkcyjnych, zajmujących się budownictwem, a też handlem i usługami oraz gastronomią. Warto dodać, że w Kielcach trwa właśnie wielki nabór do pracy w Nowej Galerii Echo. Kolejne sklepy już poszukują sprzedawców, kierowników itp.

Osoby bezrobotne będą mogły podczas targów nie tylko znaleźć pracę, ale również wziąć udział w warsztatach dotyczących między innymi rekrutacji w internecie, networkingu, czy budowania swojego profesjonalnego wizerunku w sieci.

Ponieważ Polska ciągle otwiera się na nowe rynki pracy, a lada moment otworzy się dla ans rynek pracy w Niemczech, specjaliści z tego kraju będą prowadzić szkolenia na temat zatrudnienia, warunków życia, pracy i prawa w Niemczech. Podobne szkolenia przeprowadzą goście z Holandii oraz Norwegii i Finlandii.

Wjazd na Targi odbywać się będzie od strony ulicy Zakładowej 3. Obsługa Targów kierować będzie następnie wszystkich na parking w okolicę Hali „F. Przedsięwzięcie organizują wspólnie: Miejski Urząd Pracy w Kielcach i Targi Kielce.

Najważniejsze informacje

Dojazd do targów jest bezpłatny, autobusem komunikacji miejskiej nr 100. Z ulicy Czarnowskiej autobusy odjeżdżają w godzinach: 9:00, 10:00, 10:50, 11:40, 12:36, 13:20, zaś z ulicy Zakładowej wracają o godzinach 9:30, 10:30, 11:11, 12:00, 12:56, 15:20. Targi rozpoczynają się dziś o godzinie 9.30, a skończą się również dziś około godziny 16.00. Wstęp na targi jest bezpłatny!

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia