Duży sukces odnotowała kielecka spółka Infover wśród polskich firm teleinformatycznych. Wysoko awansowała w wielu kategoriach rankingu Computerworld TOP 200, który jest największym zestawieniem branży IT w Polsce. Prezes Jarosław Ambroziak podkreśla, że rosnąca ranga firmy to zasługa zespołu pracowników.

W tegorocznym rankingu największych firm teleinformatycznych w Polsce Computerworld TOP 200, kielecka spółka Infover, która jest liderem wśród firm IT w województwie świętokrzyskim, awansowała aż o 26 pozycji. Dodatkowo w pięciu rankingowych kategoriach znalazła się w pierwszej dziesiątce.

 

Spośród 302 firm z sektora nowych technologii, kielecki Infover zajął w tym roku 60.

pozycję. Rok temu był na 86 miejscu. Firma uplasowała się także na piątym miejscu wśród największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora handlu. Szóstą pozycję spółka zajęła jako największy dostawca stacji roboczych, komputerów osobistych i peryferiów, również szóstą w kategorii najwięksi dostawcy urządzeń mobilnych, zaś siódmą w kategorii największy dostawca sprzętu firm trzecich. Natomiast w zestawieniu największych polskich dostawców oprogramowania opartego na własnych licencjach, Infover zajął dziesiątą lokatę.

 

Jarosław Ambroziak, prezes spółki Infover, który zarządza firmą od początku jej istnienia, bardzo cieszy się z awansu. – Sukces spółki jest ukoronowaniem ciężkiej pracy ambitnego i zdolnego zespołu – chwali pracowników. – Są młodzi, wykształceni i pracowici. A to musi dawać bardzo pozytywne efekty – dodaje.
 

Infover
Kielecka firma Infover jest obecna na polskim rynku od 2001 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie informatyki: oprogramowanie dedykowane, oprogramowanie klasy ERP, markowy sprzęt komputerowy, projektowanie i montaż urządzeń elektronicznych oraz usługi: doradcze, integracyjne, outsourcing i serwis.