MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kielecki Zakład Doskonalenia Zawodowego dostał medal

Marzena SMORĘDA [email protected]
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach został laureatem XXI edycji Medalu Europejskiego w kategorii Usługa za Szkolenia współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach został laureatem XXI edycji Medalu Europejskiego w kategorii Usługa za Szkolenia współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach zdobył Medal Europejski dla Wyrobów i Usług w ramach XXI edycji prestiżowej inicjatywy BCC. Nagrodę w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej odebrał prezes zarządu ZDZ w Kielcach Jerzy Wątroba.

Organizatorem niekomercyjnego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia, jakim jest Medal Europejski, są tradycyjnie Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Honorowy Patronat na konkursem sprawuje Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny z siedzibą w Brukseli.

 

Celem konkursu jest promocja wyrobów oraz usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski. Laureaci Medalu Europejskiego poprzez wyróżnienie, stają się członkami prestiżowego grona przedsiębiorców, którzy z powodzeniem prowadzą działalność gospodarczą i stanowią silną konkurencję dla europejskich firm.

 

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach został laureatem XXI edycji Medalu Europejskiego w kategorii Usługa za Szkolenia współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Komisja Weryfikacyjna doceniła zaangażowanie ZDZ w organizowanie projektów szkoleniowych, które w istotnym stopniu wpływają na rozwój zasobów ludzkich w regionie. Dotychczas blisko 23 tysiące osób bezpłatnie podniosło swoje kompetencje zawodowe z zyskiem dla siebie i pracodawców. Świętokrzyski, krajowy oraz europejski rynek pracy wzbogacany jest o kolejnych specjalistów i fachowców z różnych sektorów gospodarki.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia