Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Liderzy Regionu 2012. Poznaj 29 nagrodzonych firm i instytucji (zdjęcia)

Redakcja
Super Lider Regionu - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Włoszczowy. Tytuł  i statuetkę z rąk marszałka województwa Adama Jarubasa odebrał Stanisław Skóra, prezes zarządu. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Włoszczowie to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek branży spożywczej. Czołowy producent z regionu świętokrzyskiego specjalizuje się w produkcji wyśmienitych żółtych serów. Włoszczowskie przedsiębiorstwo to największa firma branży spożywczej w regionie świętokrzyskim i siódma co do wielkości spółdzielnia w Polsce. Przeżywa wielki rozkwit. Zatrudnia 340 pracowników. Wartość sprzedaży w roku 2012 przekroczyła 320 milionów złotych, zaś produkcja doskonałych serów żółtych dojrzewających 12,5 tysiąca ton. Marka Włoszczowa jest powszechnie znana w całej Polsce. Zdobywa też rynki światowe.
Super Lider Regionu - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Włoszczowy. Tytuł i statuetkę z rąk marszałka województwa Adama Jarubasa odebrał Stanisław Skóra, prezes zarządu. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Włoszczowie to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek branży spożywczej. Czołowy producent z regionu świętokrzyskiego specjalizuje się w produkcji wyśmienitych żółtych serów. Włoszczowskie przedsiębiorstwo to największa firma branży spożywczej w regionie świętokrzyskim i siódma co do wielkości spółdzielnia w Polsce. Przeżywa wielki rozkwit. Zatrudnia 340 pracowników. Wartość sprzedaży w roku 2012 przekroczyła 320 milionów złotych, zaś produkcja doskonałych serów żółtych dojrzewających 12,5 tysiąca ton. Marka Włoszczowa jest powszechnie znana w całej Polsce. Zdobywa też rynki światowe.
Kapituła nagrody Liderzy Regionu po raz trzynasty przyznała nagrody gospodarcze województwa świętokrzyskiego. Statuetki rozdano najlepszym firmom z naszego regionu na wielkiej gali 8 lutego, w kieleckim hotelu Kongresowym.

Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom i instytucjom za osiągnięcia roku poprzedniego. W 2012 roku, mimo że z powodu kryzysu gospodarczego dla przedsiębiorców nie był on łatwy, wielu firmom udało się osiągnąć dobre wyniki ekonomiczne. W uznaniu tych zasług kapituła nagrody Liderzy Regionu przyznała zaszczytne tytuły i statuetki w 29 kategoriach. Poniżej prezentacja nagrodzonych firm.

WAŻNE
W poniedziałek, 11 lutego w Echu Dnia ukaże się specjalny dodatek z prezentacją laureatów nagrody Liderzy Regionu 2012, a także obszerną relacją z uroczystej gali i kulisami imprezy.

ZOBACZ TAKŻE zdjęcia z gali Liderzy Regionu 2012

CZYTAJ TAKŻEGorąca zabawa w środku zimy, czyli kulisy bankiety Liderzy Regionu 2012

 

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia