Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Majonez Kielecki uwielbiany przez Polaków. Tak twierdzą nawet w sondażach!

/jap./, [email protected]
Polacy uznali Majonez Kielecki w badaniu TNS OBOP za Wizytówkę Polski
Polacy uznali Majonez Kielecki w badaniu TNS OBOP za Wizytówkę Polski
To było do przewidzenia. Polacy pokochali Majonez Kielecki i są niego dumni. Właśnie dostał kolejną nagrodę i to jaką?

Już po raz drugi Majonez Kielecki otrzymał prestiżowe wyróżnienie Wizytówka Polski 2010. Nagroda przyznawana przez fundację Kupuj Nasze.PL opiera się na badaniu opinii polaków przeprowadzonym przez TNS OBOP.

„Wizytówka Polski” ma za zadanie pokazać siłę polskich produktów, często niesłusznie niedocenianych. Badanie jest przeprowadzane na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1005 respondentów w wieku powyżej 15 lat i ma charakter wywiadów przeprowadzanych w domach respondentów.

Majonez Kielecki już po raz drugi został uznany przez Polaków za produkt godny polecenia, znany, użytkowany i ceniony.

- Wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne szczególnie ze względu na formułę jego przyznawania. Najbardziej cieszą nas nagrody przyznawane właśnie przez konsumentów. Dzięki nim wiemy, że Majonez Kielecki nie tylko spełnia wysokie normy jakościowe, ale przede wszystkim ma szerokie grono wiernych zwolenników. Zdajemy sobie sprawę, że bez odpowiedniej promocji, nawet najlepszy produkt nie będzie miał szans na zaistnienie na rynku zagranicznym. Programy takie jak Wizytówka Polski pomagają wspierać polskie marki, pomagając im dotrzeć do szerokiego grona konsumentów - mówi Jerzy Misiak, prezes Wytwórczej Spółdzielni Pracy Społem w Kielcach.

Nagrody Wizytówka Roku 2010 zostały wręczone podczas II Forum Polskiego Produktu. Ma na celu „stworzenie programu dla wszechstronnego, dynamicznego i długofalowego rozwoju polskiego produktu oraz jego pozytywnej percepcji”. Regularne spotkania prezesów najbardziej uznanych polskich firm, mają w konsekwencji doprowadzić do wypracowania rozwiązania które realnie wpłynie na rozwój rodzimych przedsiębiorstw, a przez to również całej gospodarki.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia