Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Międzynarodowe dyskusje o finansach. Uniwersytet Jana Kochanowskiego i kielecki Oddział Stowarzyszenia Księgowych zaprosili na na konferencję

marzena
Międzynarodowe dyskusje o finansach. Uniwersytet Jana Kochanowskiego i kielecki Oddział Stowarzyszenia Księgowych zaprosili na na konferencjęProfesor Mirosław Wasilewski, przewodniczący komitetu organizacyjnego konferencji, profesor Wojciech Saletra, dziekan Wydział Zarządzania i Admini Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Agnieszka Wujek, wiceprezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach, profesor Andrzej Szplit, dyrektor Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Międzynarodowe dyskusje o finansach. Uniwersytet Jana Kochanowskiego i kielecki Oddział Stowarzyszenia Księgowych zaprosili na na konferencjęProfesor Mirosław Wasilewski, przewodniczący komitetu organizacyjnego konferencji, profesor Wojciech Saletra, dziekan Wydział Zarządzania i Admini Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Agnieszka Wujek, wiceprezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach, profesor Andrzej Szplit, dyrektor Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. archiwum
11 i 12 czerwca w Ameliówce koło Kielc odbyła się międzynarodowa konferencja "20 lat ustawy o rachunkowości - stan i kierunki ewolucji rachunkowości i finansów" zorganizowana przez Wydział Zarządzania i Administracji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział w Kielcach.

- Było to bardzo ważne wydarzenie dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Stowarzyszenia Księgowych w naszym regionie z kilku istotnych powodów. Po pierwsze, byliśmy gospodarzami imprezy, na której zjawili się doświadczeni naukowcy z Europy z bogatą wiedzą w tej dyscyplinie, a po drugie, postaramy się przekuć nowe doświadczenia i wiedzę dla studentów naszej uczelni, kadry naukowej i profesjonalistów od księgowości  i finansów. Dwudniowe spotkanie w pięknym zakątku Gór Świętokrzyskich okazało się też znakomitą okazją do zaprezentowania walorów przyrodniczych i promocji naszego regionu. Nasi goście byli zauroczeni okolicą i jak przyznali, ta wizyta z pewnością nie będzie ostatnią, tym bardziej że nawiązano wiele zawodowych kontaktów - powiedziała Aleksandra Pisarska, kanclerz kieleckiego uniwersytetu.      
Podczas spotkania dyskutowano o wyzwaniach stojących przed rynkiem finansowym i nie tylko: zagadnieniu ewolucji rachunkowości w procesach globalizacji gospodarki, przydatności jej systemu informacyjnego do zarządzania finansami organizacji, wybranych problemach ewidencji i standaryzacji oraz znaczenia kontroli i audytu.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia