Międzynarodowe dyskusje o finansach. Uniwersytet Jana Kochanowskiego i kielecki Oddział Stowarzyszenia Księgowych zaprosili na na konferencję

marzena
Międzynarodowe dyskusje o finansach. Uniwersytet Jana Kochanowskiego i kielecki Oddział Stowarzyszenia Księgowych zaprosili na na konferencjęProfesor Mirosław Wasilewski, przewodniczący komitetu organizacyjnego konferencji, profesor Wojciech Saletra, dziekan Wydział Zarządzania i Admini Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Agnieszka Wujek, wiceprezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach, profesor Andrzej Szplit, dyrektor Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Międzynarodowe dyskusje o finansach. Uniwersytet Jana Kochanowskiego i kielecki Oddział Stowarzyszenia Księgowych zaprosili na na konferencjęProfesor Mirosław Wasilewski, przewodniczący komitetu organizacyjnego konferencji, profesor Wojciech Saletra, dziekan Wydział Zarządzania i Admini Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Agnieszka Wujek, wiceprezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach, profesor Andrzej Szplit, dyrektor Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. archiwum
Udostępnij:
11 i 12 czerwca w Ameliówce koło Kielc odbyła się międzynarodowa konferencja "20 lat ustawy o rachunkowości - stan i kierunki ewolucji rachunkowości i finansów" zorganizowana przez Wydział Zarządzania i Administracji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział w Kielcach.

- Było to bardzo ważne wydarzenie dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Stowarzyszenia Księgowych w naszym regionie z kilku istotnych powodów. Po pierwsze, byliśmy gospodarzami imprezy, na której zjawili się doświadczeni naukowcy z Europy z bogatą wiedzą w tej dyscyplinie, a po drugie, postaramy się przekuć nowe doświadczenia i wiedzę dla studentów naszej uczelni, kadry naukowej i profesjonalistów od księgowości  i finansów. Dwudniowe spotkanie w pięknym zakątku Gór Świętokrzyskich okazało się też znakomitą okazją do zaprezentowania walorów przyrodniczych i promocji naszego regionu. Nasi goście byli zauroczeni okolicą i jak przyznali, ta wizyta z pewnością nie będzie ostatnią, tym bardziej że nawiązano wiele zawodowych kontaktów - powiedziała Aleksandra Pisarska, kanclerz kieleckiego uniwersytetu.      
Podczas spotkania dyskutowano o wyzwaniach stojących przed rynkiem finansowym i nie tylko: zagadnieniu ewolucji rachunkowości w procesach globalizacji gospodarki, przydatności jej systemu informacyjnego do zarządzania finansami organizacji, wybranych problemach ewidencji i standaryzacji oraz znaczenia kontroli i audytu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polacy posiadają coraz droższe smartfony

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie