MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Najbardziej szczęśliwy i nieszczęśliwy numer domu. Ubezpieczyciele to wiedzą!

33 to wyjątkowo pechowy nujmer domu lub mieszkania. Najlepiej mieszkać pod numerm 76.
33 to wyjątkowo pechowy nujmer domu lub mieszkania. Najlepiej mieszkać pod numerm 76.
Firmy ubezpieczeniowe na świecie latami próbują ograniczyć ryzyko wszelkich wypadków i obliczyć prawdopodobieństwo ich zdarzenia. Oczywiście wszystko po to, aby zarobić na naszych polisach. Ostatnio jedna z nich wyliczyła, pod jakim numerem domu jesteśmy najbardziej narażeni na włamanie, pożar lub zalanie wodą. I bynajmniej nie jest to numer 13? Który naprawdę jest pechowy?

Tym pechowym numerem wcale nie jest „trzynastka”. Dużo bardziej niebezpiecznie jest mieszkać pod numerem… 33 – takie płyną wnioski z badania brytyjskich firm ubezpieczeniowych. Domy i mieszkania pod numerem 33 raczej powinniśmy omijać. Z badań przeprowadzonych przez jedną z firm ubezpieczeniowych wyłonił się także najbardziej bezpieczny numer lokalu. To numer 76.

Ulubionymi numerami złodziei w Wielkiej Brytanii są nie wiedzieć czemu 4, 34, 33, 88, 94, 62, 53, 55, 82 oraz 23.Otoczenie najlepiej sprzyjające spokojnemu i dostatniemu życiu znajdziemy w domach oznaczonych numerem 91.

Z danych firmy brytyjskiej odnogi europejskie grupy ubezpieczeniowej AXA wynika, że osoby mieszkające pod numerami od 31 - 40 miały historycznie największego pecha. Najlepiej wiodło się natomiast tym, którzy zamieszkali w domu o numeracji mieszczącej się w przedziale od 71 do 80. A państwo, jaki mają numer mieszkania lub domu?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia