MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Najlepsze produkty świętokrzyskie nagrodzone! Rozdaliśmy nasze godła jakości! (zdjęcia)

Elżbieta ŚWIĘ[email protected]
W czwartek wieczorem poznaliśmy laureatów III edycji godła „Nasze Dobre Świętokrzyskie”. Wyniki konkursu ogłosiliśmy podczas uroczystej gali na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury
W czwartek wieczorem poznaliśmy laureatów III edycji godła „Nasze Dobre Świętokrzyskie”. Wyniki konkursu ogłosiliśmy podczas uroczystej gali na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury
Które produkty świętokrzyskich firm i przedsiębiorców są najlepsze? W czwartek wieczorem poznaliśmy laureatów III edycji godła „Nasze Dobre Świętokrzyskie”. Wyniki konkursu ogłosiliśmy podczas uroczystej gali na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury połączonej z finałem „Święta Małych Ojczyzn”.

 

To już trzecia edycja konkursu, w którym promujemy wysokiej jakości produkty i usługi oferowane przez firmy i przedsiębiorstwa z naszego województwa. Zdobywcom wyróżnień oraz godła jakości Echa Dnia – „Nasze Dobre Świętokrzyskie” gratulowali redaktor naczelny Echa Dnia Stanisław Wróbel, prezydent Wojciech Lubawski, wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba oraz w imieniu marszałka województwa świętokrzyskiego Adama Jarubasa, sekretarz województwa Bernard Antos.

Wszystkie nagrodzone produkty i usługi będą mogły posługiwać się znakiem jakości „Nasze Dobre Świętokrzyskie”.

Godłem „Najpopularniejszy Produkt Świętokrzyski” uhonorowany został produkt, który wytypowali nasi czytelnicy w głosowaniu SMS-owym. A produktem tym zostało wapno nawozowe węglanowe już od kilkudziesięciu lat produkowane przez Kopalnię Wapienia MORAWICA SA. Tytuł z rąk redaktora naczelnego Echa Dnia oraz przedstawicieli władz miasta i województwa odebrał prezes kopalni Józef Dąbek, który nie krył zaskoczenia.

- Nagroda od czytelników jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Dziękuję za oddane na nasz produkt głosy. Wapno z Morawscy trafia do kilkuset tysięcy producentów rolnych i dzięki temu możemy dobrze reprezentować nie tylko naszą gminę, ale też całe województwo świętokrzyskie – mówił po odebraniu nagrody Józef Dąbek, prezes Kopalni Wapienia MORAWICA.

- Nasze Dobre Świętokrzyskie to promocja tych produktów i usług, które w naszym regionie są najlepsze. Ogromne przedsięwzięcie, jakim jest Święto Małych Ojczyzn, promuje nie tylko poszczególne gminy, ale też najlepsze, typowo lokalne wyroby. Dlatego też obie imprezy bardzo dobrze się łączą - mówił podczas uroczystej gali redaktor naczelny Echa Dnia, Stanisław Wróbel.

Po oficjalnej części rozpoczął się bankiet, podczas którego wszyscy mogli zapoznać się z nagrodzonymi i wyróżnionymi produktami i usługami na specjalnie przygotowanych stoiskach informacyjnych oraz skosztować regionalnych smakołyków wystawionych przez przedstawicieli gmin biorących udział w finale „Święta Małych Ojczyzn”. A nawet potańczyć przy akompaniamencie kilku ludowych zespołów.

Oto tegoroczni zdobywcy znaków jakości „Nasze Dobre Świętokrzyskie” oraz wyróżnieni w trzeciej już edycji godła:

zdobywcy godła:

 

JĘDRZEJOWSKI TWAROŻEK ŚMIETANKOWY, Jędrzejowska Spółdzielnia Mleczarska

WAPNO NAWOZOWE WĘGLANOWE, Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A.

AFOR ADVENTURE PARK, AFOR Sp. z o.o.

ROZBUDOWA ŚIĘTOKRZYSKIEGO CENTRUM KARDIOLOGII, Przedsiębiorstwo Instalacji Budowlanych Unimax S.A.

SZYNKA SZNUROWANA WĄCHOCKA, Zakład Wyrobów Wędliniarskich Paweł Nowak

PASZTETY ŚWIĄTECZNE Z PIECA, Przetwórstwo Mięsa Zychowicz

OGÓRKI KONSERWOWE, Przetwórstwo Owoców i Warzyw GOMAR – Pińczów

TASMA MALARSKA BLUE DOLPHIN, XL-TAPE INTERNATIONAL

 

wyróżnienia:

 

BLACHODACHÓWKA ATENA, NOWAX Sp. j.

SNACK – PRZYSMAK ŚWIĘTOKRZYSKI, Wytwórcza Spółdzielnia Pracy SPOŁEM

KOLEKCJA WIECZOROWA, Zakład Odzieżowy MODAR Sp. z o.o.

SALCESON OZORKOWY WIEJSKI, Zakład Wyrobów Wędliniarskich Paweł Nowak

SER RAJSKI Z DZIURAMI, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Włoszczowie

CHLEB FITNESS, Piekarnia Białogon

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia