Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Nasze Dobre Świętokrzyskie - zagłosuj na najlepsze marki w regionie

Marzena Smoręda
Rusza konkurs Nasze Dobre Świętokrzyskie. To jubileuszowa, dziesiąta edycja, w której kolejny raz wybierzemy nasze najlepsze marki. Wspólnie wybierzemy też najlepsze według Państwa produkty lub usługi w czterech kategoriach – produkt spożywczy, produkt przemysłowy, usługi i samorząd. W ciągu dziewięciu poprzednich lat trwania konkursu wybraliśmy dziesiątki lokalnych produktów, usług i samorządów, które dzięki naszej akcji nie tylko umocniły swoją pozycję na rynku, ale i wyruszyły na podbój w innych regionach i na świecie dzięki skutecznej promocji ich marek.

Prestiż i popularność
W dziesiątym wydaniu i konkursu Nasze Dobre Świętokrzyskie prezentujemy 22 regionalne produkty, usługi oraz samorządy. Nasza Kapituła wybierze spośród nich najlepsze. Państwo, wśród zgłoszonych propozycji wytypujecie najpopularniejsze świętokrzyskie produkty – osobno spożywczy i przemysłowy, usługę i samorząd 2017 roku. Propozycje podzielone zostały na cztery kategorie: produkty spożywcze, przemysłowe, gminy i usługi, i w tych kategoriach można oddawać głosy.
Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni godłem Nasze Dobre Świętokrzyskie, przyznanym przez Kapitułę konkursu.

- Godło Nasze Dobre Świętokrzyskie to prestiż dla uczestników i laureatów oraz promocja nagrodzonych na łamach naszej gazety, przyczyniająca się do zwiększenia popularności marki, co podkreślają dotychczasowi laureaci. Konkurs, który redakcja Echa Dnia kontynuuje od dziewięciu lat przyświeca także idei promocji całego regionu. Dzięki takiej akcji o Świętokrzyskiem robi się coraz głośniej. Nikogo nie trzeba przekonywać, że taka promocja przekłada się gospodarcze wyniki całego regionu - mówi Stanisław Wróbel, redaktor naczelny Echa Dnia.

Z kolei Państwo, oddając głosy, zdecydujecie, do kogo trafi tytuł Najlepszy Produkt Świętokrzyski. Wyróżnieni będą mogli godło i tytuł umieszczać na nagrodzonym wyrobie.

Nasze najlepsze marki
W tym roku w szranki w konkursie Nasze Dobre Świętokrzyskie staną zgłoszone i zakwalifikowane 22 najlepsze regionalne produkty, usługi oraz samorządy. Państwo, spośród nich wytypujecie najpopularniejsze świętokrzyskie produkty – osobno produkt spożywczy i przemysłowy, usługę i samorząd 2017 roku. Propozycje konkursowe podzielone zostały na cztery kategorie: produkty spożywcze, przemysłowe, gminy i usługi, i w tych kategoriach można już od dziś, 24 października oddawać głosy. Nadal jednak, do piątku , 27 października bieżącego roku, można jeszcze przysyłać do naszej redakcji propozycje znakomitych świętokrzyskich marek, które Państwa zdaniem powinny wziąć udział w konkursie.

Wszystkie nominowane produkty i usługi za prezentujemy w wydaniach papierowych Echa Dnia oraz na portalu echodnia.eu. Prezentacja trwać będzie od soboty, 28 października, do poniedziałku, 13 listopada. Wręczenie nagród podczas Świętokrzyskiego Forum Ekonomicznego, w piątek 17 listopada w Targach Kielce.

Skuteczna promocja
Do tegorocznej edycji konkursu wybrano wyjątkowe produkty, usługi i samorządy, które w opinii mieszkańców naszego regionu cieszą się dużą popularnością i są znane w Świętokrzyskiem. Dzięki udziałowi w konkursie Nasze Dobre Świętokrzyskie mają one szanse nie tylko na na umocnienie rynkowej pozycji, ale i na zdobycie rozgłosu i popularności poza regionem - w kraju i na świecie. Bowiem dzięki naszym mocnym markom o Świętokrzyskiem głośno jest daleko poza regionem.

Swój udział w konkursie Echa Dnia i korzyści płynące z niego komentuje Henryka Zychowicz, właścicielka firmy Przetwórstwo Mięsa Zychowicz z Daleszyc koło Kielc i laureatka konkursu w kategorii Produkty spożywcze. - Marka Zychowicz dzięki udziałowi w konkursie stałą się jeszcze bardziej rozpoznawalna w regionie, a tytuł i godło Nasze Dobre Świętokrzyskie, które zdobi produkty jest dla nas ogromnym zaszczytem i potwierdzeniem, że nasze starania w produkcji wyrobów doceniają klienci.
Konkurs ma na celu promowanie najlepszych świętokrzyskich marek - produktów, usług i samorządów poprzez ich prezentację na łamach gazety Echo Dnia oraz na portalu echodnia.eu. Najlepszym z nich redakcja przyznaje godło Nasze Dobre Świętokrzyskie, a czytelnicy tytuł Najlepszy Produkt Świętokrzyski.

Prezentacja nominowanych produktów rozpoczyna się w sobotę, 28 października i będzie trwała do poniedziałku 13 listopada 2017 roku. Głosowanie w konkursie Nasze Dobre Świętokrzyskie 2017 rusza dzi9siaj, we wtorek, 24 października. Kończy się w poniedziałek, 13 listopada o godzinie 21.

Jak oddać głos w konkursie Nasze Dobre Świętokrzyskie?
Głosować można na trzy sposoby. Za pomocą SMS-a, wpisując hasło NDS.numer produktu. Po haśle, w którym musi znaleźć się litera oznaczająca kategorię, należy wstawić kropkę i numer przyporządkowany danemu produktowi, na przykład przy kategorii Usługi NDSU.1; SMS wysyłamy pod numer 72355. Koszt SMS-a wynosi 2,46 złotego z VAT. Głosować można także przez Internet, na portalu echodnia.eu za pomocą klików oraz na facebooku. Jeden oddany głos SMS to 10 punktów; jeden oddany głos przez facebook to 2 punkty; jeden klik na portalu równa się 1 punkt. Głosowanie w konkursie kończy się w poniedziałek, 13 listopada o godzinie 21.

ZOBACZ tez:
Nasze Dobre Świętokrzyskie 2016 - Gala

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Co dalej z limitami płatności gotówką?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Nasze Dobre Świętokrzyskie - zagłosuj na najlepsze marki w regionie - Echo Dnia Świętokrzyskie

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia