Gama sklep spożywczy sieci Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kielcach ruszy w marcu bieżącego roku na parterze apartamentowca w nowym osiedlu Legionów przy ulicy Ściennego w Kielcach.

Osiedle Legionów, którego pierwszy etap z realizacją dwóch budynków wielorodzinnych został już zakończy, a w budowie jest drugi etap inwestycji, wkrótce zasiedlać zaczną najemcy komercyjni.

Za miesiąc do lokalu na parterze budynku zlokalizowanego u zbiegu ulic Ściegiennego i Miodowicza, naprzeciwko Wojewódzkiego Domu Kultury wprowadzi się sklep spożywczy sieci Gama należący do Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kielcach.

- Przymierzamy się, by sklep ruszył w marcu, ale zaznaczam to nie jest termin ostateczny. Sklep będzie miał dokładnie 190 metrów kwadratowych powierzchni sprzedażowej – informuje Grzegorz Pabis wiceprezes zarządu PSS Społem do spraw handlu.


POLECAMY RÓWNIEŻ:Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
One urodzą w 2019. Idzie nowe baby boomCo wiesz o prowadzeniu auta zimą? QuizZobacz także: Flesz zakaz handlu w niedzielę - rząd wstrzymuje zmiany

Źródło: vivi24