MKTG SR - pasek na kartach artykułów

O najnowszych rozwiązaniach dla firm w Kielcach. Od środy Świętokrzyskie Dni Innowacji

redakcja, lima
archiwum
W środę i czwartek Kielce staną się świętokrzyskim centrum innowacji.

Innowacyjność oznacza poszukiwanie jak najlepszych rozwiązań funkcyjnych, dzięki którym przedsiębiorstwo może lepiej świadczyć swoje usługi bądź wytwarzać lepsze lub nowsze produkty. Jak lepiej działać przedsiębiorcy będą mogli się dowiedzieć 19 i 20 września podczas Świętokrzyskich Dni Innowacji organizowanych przez Biuro Innowacji Urzędu Marszałkowskiego w Targach Kielce. Wstęp jest bezpłatny, wcześniej trzeba się zarejestrować na stronie www.spinno.pl
 
W ramach wydarzenia odbędą się Regionalne Forum Innowacji oraz dwa fora branżowe na tematy „Innowacje w Zamówieniach Publicznych” i „E-commerce – nowoczesne technologie dla firm”. Na pierwszym z nich mowa będzie o promowaniu roli innowacyjności w rozwoju gospodarczym województwa świętokrzyskiego. Gościem specjalnym Forum będzie profesor doktor habilitowany Alojzy Nowak, dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, najlepszy ekonomista w Polsce według rankingu Dziennika Bankowego w 2011 roku.

Podczas branżowego forum „E-commerce – nowoczesne technologie dla firm” o innowacyjnych metodach zwiększających e-sprzedaż opowie Hubert Turaj, kierownik działu interakcji w Edisondzie. Kwestię certyfikacji sklepów internetowych przedstawi Anna Rak, zatrudniona jako Country Manager w Trusted Shops. Współzałożyciel serwisu Manubia.pl zaprezentuje narzędzia do mierzenia efektywności dla e-sklepów, natomiast  Marcin Walocha, prezes zarządu Netpistols przybliży temat budowania i wdrażania systemów sprzedaży internetowej, płatności internetowych oraz wymiany danych pomiędzy różnego typu systemami B2B.

 

Drugie forum branżowe dotyczy Prawa Zamówień Publicznych, zwłaszcza w placówkach medycznych. Marcin Kautsch, wykładowca w Zakładzie Polityki Zdrowotnej i Zarządzania Instytutu Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, podzieli się międzynarodowymi doświadczeniami w innowacyjnych zamówieniach w ochronie zdrowia w oparciu o Projekty: LCB Healthcare oraz EcoQUIP.  Aleksandra Kaczor - audytor wewnętrzny - przedstawi błędy, których należy unikać przy innowacyjnych zamówieniach, natomiast Witold Ponikło, Zastępca Dyrektora ds. Technicznych, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach wyjaśni, jak efektywnie dokonywać pożądanych zakupów infrastruktury w zakładach opieki zdrowotnej.

Spotkania odbędą się w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce przy ulicy Zakładowej 1 w Kielcach w środę od godziny6 10, w czwartek od 11.30. Udział jest bezpłatny,  trzeba  zarejestrować się na stronie internetowej www.spinno.pl. Tu też dostępne programy wydarzeń.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia