MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Piękne modelki czy czarownice? Zobacz jaki plakat będzie promował nasz region w Polsce!

Jarosław PANEK, [email protected]
Tak wygląda jeden z trzech projektów. Zobacz wszystkie trzy w załączniku i głosuj na najładniejszy!
Tak wygląda jeden z trzech projektów. Zobacz wszystkie trzy w załączniku i głosuj na najładniejszy!
Wkrótce w całej Polsce zawisną billboardy reklamujące atrakcje turystyczne województwa świętokrzyskiego. W wyniku konkursu wybrano koncepcje dwóch agencji, które teraz muszą być dopracowane. Jedna z nich wygra i jej projekt będzie promowała nasz region. Dziś po raz pierwszy prezentujemy zwycięskie, choć nie ostateczne koncepcje.

W piątek rozstrzygnieto konkurs ogłoszony przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego (ROT WŚ) na projekt billboardu, tak zwanego citylightu, czyli podświetlanego wolnostojącego plakatu oraz plakatu na autobus, które w największych Polskich miastach mają promować atrakcje turystyczne naszego regionu.

- Dostaliśmy kilkadziesiąt projektów z trzynastu agencji i pracowni projektowych z całej Polski. Żadna nie spełniła w stu procentach naszej wizji, ale dwie agencje są jej najbliższe. I ich propozycje prezentujemy mieszkańcom województwa - mówi koordynator kampani promocyjnej z ramienia ROT WŚ, Łukasz Wilczyński.

Regionalnej Organizacji Turystycznej zależało przede wszystkim na tym, aby na billboardach pojawił się wizerunek czarownicy i by wszelkie reklamy graficzne kojarzyły się trochę z reklamą filmowego hitu, a nie reklamą kolejnego produktu, bo te już nudzą się odbiorcom.

Po wybraniu tych dwóch agencji, rozpoczynamy z nimi rozmowy. Powiemy, na czym nam zależy i jak trzeba rozwinąć te projekty, aby spełniały nasze wymagania. Chcemy, aby billboardy, citylighty i naklejki na autobusach pojawiły się już na początku wakacji – dodaje dyrektor biura ROT WŚ, Małgorzata Wilk – Grzywna.

A co państwo sądzą o tych trzech propocyzjach? Zapraszamy do głosowania w naszej ankiecie!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zakaz handlu w niedzielę. Klienci będą zdezorientowani?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia