Głosowanie zakończone
Plebiscyt: Pierwszaki 2023/2024
Najsympatyczniejsza Klasa Pierwsza
Głosowanie będzie trwać do czwartku, 28 grudnia br. do godz. 20. Informacji o akcji udziela Monika Stemplowska tel. 500 324 367 (pon-pt w godz. 9.00-16.00), e-mail: [email protected]
-
Klasa 1, Publiczna Szkoła Podstawowa w Szwarszowicach
Publiczna Szkoła Podstawowa w Szwarszowicach
— -
Klasa 1A, Samorządowa Szkoła Podstawowa imienia księdza Andrzeja Biernackiego w Wielgusie
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Ks. A. Biernackiego w Wielgusie
— -
Klasa 1A, Publiczna Szkoła Podstawowa numer 2 w Stąporkowie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Stąporkowie
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Piotra Ściegiennego w Bęczkowie
Szkoła Podstawowa im. Piotra Ściegiennego w Bęczkowie, gmina Górno
— -
Klasa 1A, Zespół Szkół imienia Jana Pawła II, Publiczna Szkoła Podstawowa w Osieku
ZS OSIEK Publiczna Szkoła Podstawowa w Osieku
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa numer 14 Specjalna imienia Karola Wojtyły - Papieża Polaka w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 14
— -
Klasa 1D, Szkoła Podstawowa Integracyjna numer 11 imienia Bohaterów Warszawy w Kielcach
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa w Wólce
Szkoła Podstawowa w Wólce
— -
Klasa 1, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gosaniu
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gosaniu
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa w Radkowicach
Szkoła Podstawowa w Radkowicach
— -
Klasa 1 A, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bodzentynie Szkoła Podstawowa imienia Antoniego Wacińskiego w Bodzentynie
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bodzentynie Szkoła Podstawowa im. Antoniego Wacińskiego w Bodzentynie
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa w Obicach
Szkoła Podstawowa w Obicach
— -
Klasa 1 B, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bodzentynie Szkoła Podstawowa imienia Antoniego Wacińskiego w Bodzentynie
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bodzentynie Szkoła Podstawowa im. Antoniego Wacińskiego w Bodzentynie
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Adama Mickiewicza w Szczukowskich Górkach
Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Szczukowskich Górkach
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Generała Tadeusza Buka w Mójczy
Szkoła Podstawowa im. Generała Tadeusza Buka w Mójczy
— -
Klasa 1C, Samorządowa Szkoła Podstawowa numer 1 imienia Hugona Kołłątaja w Kazimierzy Wielkiej
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Hugona Kołłątaja w Kazimierzy Wielkiej
— -
Klasa 1B, Samorządowa Szkoła Podstawowa imienia księdza Andrzeja Biernackiego w Wielgusie
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. ks. Andrzeja Biernackiego w Wielgusie
— -
Klasa 1A, Zespół Placówek Oświatowych w Nagłowicach
Zespól Placówek Oświatowych w Nagłowicach
— -
Klasa 1B, Zespół Szkół w Kostomłotach Drugich
Zespół Szkół w Kostomłotach Drugich
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Noblistów Polskich w Leszczynach
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Leszczynach
— -
Klasa 1, Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie
— -
Klasa 1B, Szkoła Podstawowa numer 7 imienia Obrońców Westerplatte w Zespole Placówek Oświatowych numer 5 w Skarżysku- Kamiennej
ZPO nr 5
— -
Klasa 1B, Samorządowa Szkoła Podstawowa numer 1 imienia Hugona Kołłątaja w Kazimierzy Wielkiej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja w Kazimierzy Wielkiej
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w Mściowie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mściowie
— -
Klasa 1C, Szkoła Podstawowa imienia płk. Mariana Sołtysiaka ''Barabasza'' w Daleszycach
Szkoła Podstawowa im.płk.Mariana Sołtysiaka ''Barabasza'' w Daleszycach
— -
Klasa 1D, Szkoła Podstawowa numer 33 imienia Ignacego Jana Paderewskiego w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Kielcach
— -
Klasa 1, Zespół Placówek Oświatowych w Warzynie Pierwszym
Zespół Placówek Oświatowych w Warzynie Pierwszym
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa w Śniadce
Szkoła Podstawowa w Śniadce
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa numer 7 imienia Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa w Brześciu
Szkoła Podstawowa w Brześciu
— -
Klasa 1B, Szkoła Podstawowa imienia Janusza Korczaka w Górnie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W GÓRNIE
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa imienia Janusza Korczaka w Górnie
Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka w Górnie
— -
Klasa 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzczonowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzczonowie
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa numer 4 imienia Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Orła Białego w Chełmcach
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Chełmcach
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa w Miąsowej
Szkoła Podstawowa w Miąsowej
— -
Klasa 1B, Szkoła Podstawowa numer 4 imienia Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa w Śmiechowicach
Szkoła Podstawowa w Śmiechowicach
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego ,,Nurta'' w Goździe
Szkoła Podstawowa im. Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego ,,Nurta'' w Goździe
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Działoszycach
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Działoszycach
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa imienia Jana Kochanowskiego w Chęcinach
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach
— -
Klasa 1B, Szkoła Podstawowa imienia Jana Kochanowskiego w Chęcinach
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa numer 2 imienia Jana Pawła II w Pińczowie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Pińczowie
— -
Klasa 1C, Szkoła Podstawowa imienia Jana Kochanowskiego w Chęcinach
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach
— -
Klasa 1A, Publiczna Szkoła Podstawowa numer 4 imienia Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w Piotrowie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piotrowie
— -
Klasa 1B, Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Malenieckiej
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Stefana Żeromskiego w Mąchocicach-Scholasterii
S.P. im. Stefana Żeromskiego w Mąchocicach-Scholasterii
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Janusza Korczaka w Tychowie Nowym
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tychowie Nowym
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu w Częstocicach
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Częstocicach
— -
Klasa 1, Zespół Placówek Oświatowych w Skroniowie
Zespół Placówek Oświatowych w Skroniowie
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Wójczy
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE PUBLICZNYCH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WÓJCZY
— -
Klasa 1B, Szkoła Podstawowa numer 5 imienia Jana Pawła II w Skarżysku Kamiennej
Szkoła Podstawowa numer 5 imienia Jana Pawła II w Skarżysku Kamiennej
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Wojska Polskiego w Parszowie
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Parszowie
— -
Klasa 1A, Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Henryka Sienkiewicza w Tuczępach
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Tuczępach
— -
Klasa 1C - grupa Montessori, Szkoła Podstawowa imienia Juliusza Verne'a w Kielcach
Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a w Kielcach
— -
Klasa 1B, Szkoła Podstawowa numer 13 imienia Kornela Makuszyńskiego w Starachowicach
Szkoła Podstawowa nr13 im. Kornela Makuszynskiego w Starachowicach
— -
Klasa 1, Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa numer 13 imienia Kornela Makuszyńskiego w Starachowicach
Szkoła Podstawowa nr13 im. Kornela Makuszyńskiego w Starachowicach
— -
Klasa 1, Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Hucie Starej
Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Hucie Starej
— -
Klasa 1C, Szkoła Podstawowa numer 13 imienia Kornela Makuszyńskiego w Starachowicach
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego w Starachowicach
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia 3 Pułku Piechoty Legionów Armii Krajowej w Sorbinie
Szkoła Podstawowa im. 3 Pułku Piechoty Legionów Armii Krajowej w Sorbinie
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Komisji Edukacji Narodowej w Rudzie Strawczyńskiej
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Rudzie Strawczynskiej
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Bohaterów Monte Cassino w Rembieszycach
Szkoła Podstawowa im Bohaterów Monte Cassino w Rembieszycach
— -
Klasa 1B, Samorządowa Szkoła Podstawowa numer 1 imienia Emilii Peck w Suchedniowie
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Emilii Peck w Suchedniowie
— -
Klasa 1B, Szkoła Podstawowa imienia Stefana Żeromskiego w Cedzynie
Szkoła Podstawowa imienia Stefana Żeromskiego w Cedzynie
— -
Klasa 1, Samorządowa Szkoła Podstawowa imienia Ks. Władysława Latosa w Kamieńczycach
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Ks. Władysława Latosa w Kamieńczycach
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w Piotrkowicach
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piotrkowicach
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa w Rogowicach
Szkoła Podstawowa w Rogowicach
— -
Klasa 1A, Samorządowa Szkoła Podstawowa numer 1 imienia Emilii Peck w Suchedniowie
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Emilii Peck
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa w Sokołowie Dolnym
Szkoła Podstawowa w Sokołowie Dolnym
— -
Klasa 1, Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Stefana Żeromskiego w Fałkowie
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W FAŁKOWIE
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa w Paprocicach
Szkoła Podstawowa w Paprocicach
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa numer 2 imienia Króla Kazimierza Wielkiego w Sandomierzu
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Sandomierzu
— -
Klasa 1, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gieraszowicach
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gieraszowicach
— -
Klasa 1B, Publiczna Szkoła Podstawowa numer 3 imienia Hieronima Łaskiego w Staszowie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Hieronima Łaskiego w Staszowie
— -
Klasa 1A, Publiczna Szkoła Podstawowa numer 3 imienia Hieronima Łaskiego w Staszowie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Hieronima Łaskiego w Staszowie
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa numer 2 imienia Jana Pawła II w Starachowicach
Szkoła Podstawowa nr 2 im Jana Pawła II w Starachowicach
— -
Klasa 1B, Szkoła Podstawowa numer 1 imienia Emilii Plater w Końskich
Szkoła Podstawowa nr 1 w Końskich
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Generała Władysława Sikorskiego w Woli Jachowej
Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Woli Jachowej
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa w Tarłowie imienia Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915r.
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915r.
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w Krzcięcicach
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krzcięcicach
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa numer 39 imienia Stanisława Moniuszki w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Stanisława Moniuszki w Kielcach
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa imienia Świętego Huberta w Mstyczowie
Szkoła Podstawowa im. Świętego Huberta w Mstyczowie
— -
Klasa 1B, Szkoła Podstawowa numer 1 imienia Jana Kochanowskiego w Starachowicach
Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Kochanowskiego w Starachowicach
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa w Jeleniowie
SZKOŁA PODSTAWOWA W JELENIOWIE
— -
Klasa 1, Szkoła z Pasją imienia Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim
Szkoła z Pasją
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa w Porąbkach
Szkoła Podstawowa w Porąbkach
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa numer 1 imienia Emilii Plater w Końskich
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater w Końskich
— -
Klasa 1, Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Samborcu
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Samborcu
— -
Klasa 1, Szkoła Podstawowa w Hucie Nowej
Szkoła Podstawowa w Hucie Nowej
— -
Klasa 1, Zespół Placówek Oświatowych w Bedlnie
Zespół Placówek Oświatowych w Bedlnie
— -
Klasa 1D, Szkoła Podstawowa numer 1 imienia Emilii Plater w Końskich
Szkoła Podstawowa Nr 1 im.Emilii Plater w Końskich
— -
Klasa 1A, Zespół Placówek Oświatowych w Michałowie
Zespół Placówek Oświatowych w Michałowie
— -
Klasa 1A, Akademicka Szkoła Podstawowa Shakespeare Primary School w Kielcach
Akademicka Szkoła Podstawowa Shakespeare Primary School
— -
Klasa 1B, Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola imienia Jana Pawła II w Samsonowie
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Samsonowie
— -
Klasa 1C, Szkoła Podstawowa numer 1 imienia Emilii Plater w Końskich
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater w Końskich
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Obiechowie
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Obiechowie
— -
Klasa 1B, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących imienia Edwarda Szylki w Ożarowie
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki
— -
Klasa 1A, Szkoła Podstawowa numer 4 w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 4 w Kielcach
—