Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Opiekun Talentów Roku 2023
- Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:tytuł Opiekuna Talentów Roku 2023 w naszym województwie, nagrodę finansową 2000 złotych, awans do ogólnopolskiego finału akcji, prezentację w specjalnym dodatku do gazety „POKAŻ TALENT!” oraz dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której odbierze statuetkę.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Marta Gromowska - tel. 519 503 627.
-
Joanna Ciżman
Studio Tańca Caliente, Przemyśl
460głosów -
Katarzyna Inglot
Spółdzielczy Osiedlowy Dom Kultury Nowe Miasto, Rzeszów
411głosów -
Sylwia Sarnowska
Szkoła Tańca A-Z, Przemyśl
98głosów -
Elżbieta Bernatek
5 Batalion Strzelców Podhalańskich, Przemyśl
97głosów -
Bożena Kolejko
Miejski Ośrodek Kultury im. Oskara Kolberga, Przeworsk
51głosów -
Aleksandra Zimny
Rzeszowski Dom Kultury, Rzeszów
25głosów -
Iwona Cieśla
Szkoła Tańca FAME, Dębica
23głosy -
Żaneta Majcher
The Path Dance - Żaneta Majcher, Rzeszów
21głosów -
Joanna Czekaj-Drozd
Ustrzycki Dom Kultury, Ustrzyki Dolne
13głosów -
Agnieszka Wajda
Miejski Ośrodek Kultury im. Oskara Kolberga, Przeworsk
12głosów -
Sylwia Świątek
Rozwadowski Dom Kultury Sokół, Stalowa Wola
12głosów -
Grzegorz Wołoszyn
Spółdzielczy Dom Kultury, Stalowa Wola
8głosów -
Magdalena Szlęzak-Gwoździowska
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Baranów Sandomierski
8głosów -
Kuba Trembecki
Art Dance, Tarnobrzeg
6głosów -
Beata Kamińska
Centrum Kultury i Biblioteka, Nowa Sarzyna
4głosy -
Agnieszka Kuriańczyk
Szkoła Tańca A-Z, Przemyśl
3głosy -
Bernadetta Wojtuń-Sikora
Młodzieżowy Dom Kultury, Rzeszów
3głosy -
Daniel Mrugał
Młodzieżowy Dom Kultury, Jasło
3głosy -
Iwona Zabrońska-Kapłon
Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas Bandrowskiego, Lubaczów
3głosy -
Wiktoria Lech
Rzeszowski Dom Kultury, Rzeszów
3głosy -
Agata Magdziak
Miejski Dom Kultury, Stalowa Wola
1głos -
Agnieszka Guzik
Miejski Dom Kultury, Stalowa Wola
1głos -
Aleksandra Hojdak
Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas Bandrowskiego, Lubaczów
1głos -
Elżbieta Jełowicka-Piotrowicz
Ustrzycki Dom Kultury, Ustrzyki Dolne
1głos -
Tomasz Berkowicz
AT Dance Tomasz Berkowicz, Jasło
1głos -
Agata Dziedzic
Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie, Żyraków
— -
Agnieszka Penar
Centrum Kultury i Czytelnictwa, Iwonicz-Zdrój
— -
Agnieszka Wójcik
Brzozowski Dom Kultury, Brzozów
— -
Alan Banach
Alan tańczy, Stalowa Wola
— -
Alina Lis
Bieszczadzki Dom Kultury, Lesko
— -
Anna Drymajło
Galeria Sztuki Współczesnej, Przemyśl
— -
Anna Krok
Dom Kultury Sokół, Strzyżów
— -
Anna Leszkiewicz
Samorządowe Centrum Kultury, Mielec
— -
Anna Mikłasz
Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, Pruchnik
— -
Anna Pszonka
Ośrodek Kultury, Czudec
— -
Barbara Szlachta
Dom Kultury Sokół, Strzyżów
— -
Bernadeta Skoczylas
Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa, Rakszawa
— -
Daniel Lipiec
Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa, Rakszawa
— -
Dorota Chwałka
Szkoła Tańca Samba, Tarnobrzeg
— -
Dorota Nieradka
Niżańskie Centrum Kultury, Nisko
— -
Dorota Świerk
Miejskie Centrum Kultury, Boguchwała
— -
Edward Kociański
Samorządowe Centrum Kultury, Mielec
— -
Elżbieta Piórecka
Młodzieżowy Dom Kultury, Jasło
— -
Elżbieta Klus
Bieszczadzki Dom Kultury, Lesko
— -
Henryk Hryniewicki
Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Sędziszów Małopolski
— -
Jolanta Kędzierska
Miejskie Centrum Kultury, Leżajsk
— -
Justyna Jakielska
Salsa Dance Studio, Dębica
— -
Justyna Pietrucha-Głowacka
Perfect Dance Twój Taniec, Rzeszów
— -
Justyna Sobkiewicz-Skrzypek
Szkoła Tańca Just Dance, Stalowa Wola
— -
Justyna Wota
Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Jarosław
— -
Karolina Nowak
Rozwadowski Dom Kultury Sokół, Stalowa Wola
— -
Katarzyna Cesarz
Miejski Dom Kultury, Kolbuszowa
— -
Katarzyna Dereń
Tarnobrzeski Dom Kultury, Tarnobrzeg
— -
Klaudia Wilk-Trytko
M&K Dansin, Rzeszów
— -
Kornelia Wesołowska
Szkoła Tańca Balans, Krosno
— -
Lidia Domin-Trzpis
Gminny Ośrodek Kultury, Błażowa
— -
Lucyna Durał
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Krosno
— -
Maciej Pałka
Bieszczadzki Dom Kultury, Lesko
— -
Magdalena Chlebek
Miejski Dom Kultury, Kolbuszowa
— -
Magdalena Cwynar
Miejski Dom Kultury, Łańcut
— -
Magdalena Gierlicka
Młodzieżowy Dom Kultury, Sanok
— -
Magdalena Ożóg
Szkoła Tańca Dream Dance, Rzeszów
— -
Magdalena Stokłosa
Tarnobrzeski Dom Kultury, Tarnobrzeg
— -
Małgorzata Biega-Wegrzyn
Młodzieżowy Dom Kultury, Sanok
— -
Marek Myszka
Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Małego Księcia Zespołu Szkół Społecznych nr 2, Tarnobrzeg
— -
Martyna Rodzeń
Miejskie Centrum Kultury, Boguchwała
— -
Melania Findysz
Szkoła Tańca Balans, Krosno
— -
Michał Litewka
Dance Academy by Michał Litewka, Stalowa Wola
— -
Monika Adamiec
Młodzieżowy Dom Kultury, Rzeszów
— -
Monika Waga
Ośrodek Kultury, Dukla
— -
Natalia Nowak
Brzozowski Dom Kultury, Brzozów
— -
Patryk Barwiński
Szkoła tańca i rozwoju Pandura, Tarnobrzeg
— -
Paula Patlewicz
Kreatywne Studio Tańca Feel&Dance, Krosno
— -
Paulina Kruczyńska-Paszek
Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, Jarosław
— -
Rafał Zakielar
Golden Dance, Przemyśl
— -
Rafał Zawiło
Sensual Latin Dance, Rzeszów
— -
Sabina Wójcik-Grygolec
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Krosno
— -
Stanisław Salamon
Ośrodek Kultury, Dukla
— -
Sylwia Kyc
Szkoła Tańca Street Life, Rzeszów
— -
Teresa Świdecka-Węglarz
Niżańskie Centrum Kultury, Nisko
— -
Tomasz Wróbel
Miejskie Centrum Kultury, Leżajsk
— -
Wiesława Skorek
Skorex DANCE, Sanok
— -
Wiktor Marut
Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Jarosław
— -
Władysława Kołodziej
Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa, Skołyszyn
— -
Zuzanna Świderska
SOUL DANCE Akademia Tańca, Dębica
— -
Małgorzata Gronek
Mażoretki Diament, Stowarzyszenie Przyjaciół Chmielowa Chmielowianie, Chmielów
— -
Kornelia Mistachowicz
Dream Voice Studio, Jasło
—