Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Odkrywamy talenty plastyczne i rękodzieła
- Pięciu twórców, którzy zdobędą najwięcej głosów awansuje do drugiego etapu akcji - eliminacji ogólnopolskich, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana we wtorek, 22 sierpnia o godz. 21:00. Informacji udziela: Marta Gromowska - tel. 519 503 627.
Zwycięzcy:
-
Katarzyna Motyka
Przeworsk
743głosy -
Aleksandra Dzirba
Rzeszów
672głosy -
Anna Szarek
Jasienica Rosielna
658głosów -
Anna Płatek
Tuszów Mały
637głosów -
Ewa Anna Leśniak
Przemyśl
326głosów
Pozostali:
-
Wioletta Granda
Zarzecze
316głosów -
Piotr Grzesik
Rzeszów
313głosów -
Beata Żmigrodzka
Rzeszów
117głosów -
Anna Drozd
Handzlówka
112głosów -
Angelika Węgrzyniak
Wojkówka
110głosów -
Beata Babiarz
Handzlówka
85głosów -
Edyta Dulny
Węgliska
81głosów -
Joanna Grabek
Bielowy
58głosów -
Mieczysław Rożek
Hyżne
43głosy -
Katarzyna Lewandowska
Rzeszów
42głosy -
Dominik Zawistowski
Rzeszów
42głosy -
Katarzyna Czaja
Przemyśl
40głosów -
Małgorzata Wiech
Mielec
38głosów -
Maryla Łojek
Rzeszów
38głosów -
Krzysztof Pelc
Handzlówka
37głosów -
Borys Lewandowski
Rzeszów
36głosów -
Kinga Schossler
Rzeszów
35głosów -
Plena Isakova
Rzeszów
33głosy -
Joanna Zarzyka
Dydnia
31głosów -
Anna Krok
Odrzykoń
28głosów -
Katarzyna Gierlach
Blizne
27głosów -
Irena Głd
Wojaszówka
26głosów -
Waldemar Kij
Humniska
24głosy -
Monika Maciałek
Podleszany
24głosy -
Małgorzata Jonaszek-Dul
Zabrnie
21głosów -
Małgorzata Augustyn-Rożniał
Mielec
21głosów -
Katarzyna Iwaniszyn
Trepcza
19głosów -
Justyna Grzywna
Chodaczów
18głosów -
Angelika Stadnik
Przemyśl
18głosów -
Anna Kornaga-Hul
Basznia Dolna
17głosów -
Paulina Drabik
Zarzecze
17głosów -
Natalia Babiarz
Ustjanowa Dolna
16głosów -
Joanna Żytka
Pobiedno
15głosów -
Karolina Hady-Surowiec
Rzeszów
15głosów -
Anna Podstawska-Szpak
Tyczyn
14głosów -
Agnieszka Smutek
Mostki
14głosów -
Katarzyna Toropiła
Rzeszów
14głosów -
Edyta Brzana Janas
Iwonicz
12głosów -
Krzysztof Mitoraj
Rzeszów
11głosów -
Robert Nocula
Wólka Hyżneńska
8głosów -
Aneta Mazepa
Łukawiec
8głosów -
Ewelina Lewicka
Rzeszów
8głosów -
Iwona Gwizdała
Jarosław
8głosów -
Krystyna Pabian
Zimna Woda
7głosów -
Agnieszka Serafin
Stalowa Wola
7głosów -
Ewa Ziaja
Rzeszów
7głosów -
Anna Zielińska-Futyma
Sanok
7głosów -
Alicja Pokrzywa
Jasionka
7głosów -
Joanna Orlikowska
Rzeszów
6głosów -
Anna Terczyńska
Rzeszów
6głosów -
Bożena Niedźwiedź
Ropczyce
6głosów -
Kinga Paściak
Wólka Hyżneńska
5głosów -
Tetiana Biała
Pstrągowa
5głosów -
Marzena Hałabura
Gwizdów
5głosów -
Joanna Halik
Wylów
4głosy -
Anna Karaś-Zdziebko
Giedlarowa
4głosy -
Renata Sosińska
Mielec
4głosy -
Aneta Paszkiewicz
Poraż
4głosy -
Jadwiga Czaja
Przemyśl
3głosy -
Emilia Kamińska
Jarosław
3głosy -
Kinga Lewandowska
Uherce Mineralne
3głosy -
Marta Kamińska
Jarosław
3głosy -
Agnieszka Kap
Górki
3głosy -
Lilianna Dyka
Wiśniowa
2głosy -
Maria Słysz
Gniewczyna Tryniecka
2głosy -
Elżbieta Czyżykiewicz
Rzeszów
2głosy -
Iwona Goclon
Rzeszów
1głos -
Małgorzata Sowińska
Zgłobień
1głos -
Ilona Ziemlak
Siedliska
1głos -
Zbigniew Gaweł
Przemyśl
1głos -
Oliwia Sierżęga
Rzeszów
1głos -
Urszula Fundanicz
Ustrzyki Dolne
1głos -
Krystyna Rawska
Tarnobrzeg
1głos -
Arkadiusz Pięta
Lesko
1głos -
Paulina Guzek
Mielec
— -
Katarzyna Tercjak
Sanok
— -
Zofia Kensy
Rzeszów
— -
Krystyna Knutel Pseud Artystyczny Perlak
Rzeszów
— -
Dorota Mosiężna
Krowica Sama
— -
Dominika Stróż
Komorów
— -
Bogusław Woś
Łańcut
— -
Urszula Rząsa
Mechowiec
— -
Ewa Kolano
Krzeczowice
— -
Anna Bereś
Rzeszów
— -
Zofia Meler
Pruchnik
— -
Lidia Kluz
Kielnarowa
— -
Anna Kołodziej
Rzeszów
— -
Artur Tarnawski
Krasne
— -
Elżbieta Gaworecka
Dydnia
— -
Danuta Noga
Pilzno
— -
Emilia Majchrzak
Bojanów
— -
Danuta Olszowy
Sokołów Małopolski
— -
Agata Pyra
Rzeszów
— -
Magdalena Budak
Rzeszów
— -
Jolanta Revuelta
Stalowa Wola
—
- 1
- 2