Trwa głosowanie
Pozostało: 33 dni
Plebiscyt: Mistrzowie Agro 2024
Wybieramy Rolnika Roku
Głosowanie będzie trwać do czwartku, 6 czerwca 2024 r. do godz. 21:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
UWAGA:
Ważne informacje dla rolników
- KLIKNIJ i przeczytaj!
-
Adam Umiński
Tłubice
107głosów -
Anna i Emil Wawrzonkiewicz
Nowy Secymin
91głosów -
Przemysław Długoszewski
Jarocin
31głosów -
Justyna i Sylwester Kozoń
Krześniaków
18głosów -
Tomasz Grącki
Kęczewo
17głosów -
Dariusz Zabielski
Wola-Józefowo
13głosów -
Sebastian Szałucha
Kobylany
9głosów -
Jarosław Drogosz
Szymaki
5głosów -
Konrad Ciskowski
Cisk
4głosy -
Sylwia Busler
Krubin
3głosy -
Bartosz Górzyński
Jastrząb
3głosy -
Wojciech Połanecki
Odrano-Wola
3głosy -
Paweł Jasik
Chechły
1głos -
Krzysztof Kozłowski
Ducka Wola
— -
Sebastian Tępiński
Zacharzów
— -
Emilia Szóstek
Lekowo
— -
Krzysztof Kosiński
Ciechanów
— -
Tomasz Kowalski
Żarnowo
— -
Tomasz Kuczyński
Zygmuntowo
— -
Wiesław Urbanowski
Wola Pawłowska
— -
Zbigniew Nałęcz
Pokojewo
— -
Krzysztof Salach
Uścieniec
— -
Marcin Przybysz
Babice
— -
Wiktor Kuśmirek
Podzamcze
— -
Paweł Czerwiński
Nagodów
— -
Włodzimierz Gontarczyk
Gongolina
— -
Beata Magdziarz
Gośniewice
— -
Monika Szymańczak-Siemiątkowska
Michrów
— -
Paulina Biernacka
Sacin
— -
Wojciech Włodarski
Chynów
— -
Ryszard Kustra
Świesielice
— -
Marcin Szymaniuk
Próchenki
— -
Piotr Głuchowski
Nowosielec
— -
Andrzej Glinka
Pruszki
— -
Krzysztof Napiórkowski
Boruty
— -
Robert Otłowski
Tłucznice
— -
Waldemar Głażewski
Nowy Szelków
— -
Zbigniew Antosiak
Grabowo
— -
Zbigniew Kołakowski
Chodkowo-Załogi
— -
Leszek Sieradzan
Wąsy
— -
Łukasz Sabak
Wężyczyn
— -
Marcin Grzegrzułka
Nowy Zglechów
— -
Marcin Kaczorek
Skupie
— -
Marcin Zawadka
Transbór
— -
Marek Nocek
Transbór
— -
Piotr Parobczy
Kołacz
— -
Adrian Maćkiewicz
Pogorzel
— -
Daniel Płoski
Wąsosze
— -
Tomasz Trawkowski
Głużek
— -
Mariusz Mierzejewski
Przytuły Nowe
— -
Łukasz Szcześniak
Kutyłowo-Perysie
— -
Mirosław Kulesza
Gumowo
— -
Wacław Godlewski
Kunin-Zamek
— -
Agnieszka Piętka
Kolonia Pogorzel
— -
Michał Powązka
Szymanowice Duże
— -
Karol Kempa
Solec
— -
Maciej Gralewski
Kostrogaj
— -
Tomasz Pietrzak
Mirosław
— -
Włodzimierz Podleśny
Alfonsów
— -
Adrian Długoszewski
Jarocin
— -
Dariusz Woźniak
Kraszewo-Czubaki
— -
Cezary Warski
Kanie
— -
Łukasz Dutkiewicz
Kanie
— -
Arkadiusz Wieczorek
Przasnysz
— -
Stanisław Smoleński
Kijewice
— -
Witold Osowski
Osówiec Szlachecki
— -
Grzegorz Ślizak
Żuków
— -
Stanisław Korba
Pogroszyn
— -
Anna Maj-Imiołek
Jeziorno
— -
Artur Stępniewski
Kaszewska Wola
— -
Dominik Gruszczyński
Kłonówek-Kolonia
— -
Kazimierz Piskorz
Zalesice
— -
Krystyna Adamczyk
Lisów
— -
Maciej Majchrzak
Gulin
— -
Tomasz Sułek
Mąkosy Stare
— -
Wojciech Pytlewski
Gębarzów
— -
Jolanta i Kamil Wileńscy
Skwierczyn Lacki
— -
Leszek Toczyski
Kamianki-Nicki
— -
Dariusz Rychliński
Miłobędzyn
— -
Tomasz Szpakowski
Grąbiec
— -
Tomasz Zawadzki
Łuzki
— -
Adrian Figarski
Gąsawy Rządowe-Niwy
— -
Kacper Bielewicz
Wilków
— -
Krzysztof Opęchowski
Białuty
— -
Paweł Marciniak
Trzciniec
— -
Andrzej Kukliński
Wola Mystkowska
— -
Piotr Gałązka
Kręgi
— -
Waldemar Kulesza
Poręba Średnia
— -
Grzegorz Bator
Bartodzieje
— -
Kamil Choroś
Józefów
— -
Karol Kupis
Wilczy Ług
— -
Paweł Knieć
Andrzejów
— -
Dariusz Maciejewski
Czerwona Niwa-Parcel
— -
Paweł Karliński
Wiskitki
— -
Paweł Grabowski
Warszawa
— -
Dawid Niski
Opaleniec
— -
Krzysztof Wiloch
Krzywki-Piaski
— -
Barbara i Piotr Dłuski
Hornigi
— -
Maria Przybysz-Rębała
Błędostowo
— -
Przemysław Dąbrowski
Dziunin
—
- 1
- 2