„Pociąg Marzeń” zabrał dzieci na niezapomniane wakacje

Akcja specjalna PPG
Kiedy mowa o naszym pociągu, wiadomo, że będziemy spełniać marzenia. Bo w końcu, jak sama nazwa mówi, jest to „Pociąg Marzeń”. I kolejny już raz ta ogólnopolska akcja organizowana przez Polska Press Grupę wywołała uśmiechy na twarzach podopiecznych wielu polskich fundacji i stowarzyszeń.

Im więcej wagoników, tym więcej pasażerów

Oczywiście sama lokomotywa nie zabrałaby nikogo w podróż. Potrzebne jeszcze wagoniki. A tych z dnia na dzień przybywało. Każdy wagonik to kolejna firma, która dołączała do naszej akcji i dostarczała swoją finansową cegiełkę. Dzięki Waszej hojności dzieciaki po raz kolejny mogą spędzić radosne i beztroskie chwile w pięknych miejscach. Na relacje z wyjazdów i opowiadanie o wrażeniach jeszcze przyjdzie czas. Teraz chcielibyśmy podziękować Wam, drodzy przedsiębiorcy, za to, że tak ochoczo dołączyliście do naszej akcji.

To dzięki Wam dzieci spełniły swoje marzenia

Każdy wagonik nosił nazwę firmy, która go wykupiła. Mecenasem Strategicznym naszej akcji jest Grupa Tauron, największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce, który dostarcza energię do ponad 5,6 mln klientów w kraju. Firma jest też drugim co do wielkości jej producentem i sprzedawcą oraz największym dostawcą ciepła na Górnym Śląsku. Jednym z fundamentów działania Grupy Tauron jest troska o planetę. Firma realizuje swoją ekologiczną strategię za sprawą Zielone Zwrotu Taurona. Grupa Tauron angażuje się w szereg przedsięwzięć na rzecz otoczenia, takich jak działalność edukacyjna i charytatywna. Jest sponsorem ważnych wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Mecenasem Ogólnopolskim naszej akcji jest Global Impact Beata Drzazga - firma zajmująca się m.in. mentoringiem, inspirowaniem i wspieraniem zarówno przedsiębiorców działających już w biznesie jak i młode osoby chcące otworzyć firmy. Wspieranie i inspirowanie młodzieży. Firma zajmuje się misjami gospodarczymi na całym świecie i pomocą łączenia ludzi w biznesie.

Mecenasem Ogólnopolskim naszej akcji jest Skarbiec TFI jeden z najdłużej działających towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce. Towarzystwo wielokrotnie było wyróżniane prestiżowymi nagrodami, w tym za innowacyjność oraz rentowność zarządzanych funduszy. Skarbiec TFI obecnie zarządza aktywami w wysokości ponad 5 miliardów złotych, co oznacza, że jest jednym z największych, niezależnych towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce. Na koniec marca 2023 Skarbiec TFI miało ponad 93 tysiące aktywnych klientów i obsługiwało ponad 1500 firm i instytucji.

Mecenasem ogólnopolskim akcji jest Huta Łabędy, która jest jednym z najbardziej znanych i cenionych w kraju dostawców produktów i usług hutniczych, w tym w szczególności produktów dla górnictwa i budownictwa.

Na wakacje razem z nami pojadą podopieczni Fundacji Jesteśmy Blisko.

Swoje wagoniki do lokomotywy przyłączali również nasi lokalni przedsiębiorcy: PRZETWÓRSTWO MIĘSA Zychowicz, Alfa OPTYK, Minister Sportu i Turystyki Anna Krupka.
“Pociąg Marzeń”, organizowany przez „Echo Dnia, pomógł w sfinansowaniu wyjazdu dla podopiecznych Fundacji „Jesteśmy Blisko”, znanej i wiarygodnej organizacji, z dużym doświadczeniem we wspieraniu potrzebujących dzieci. Dzięki wakacjom z “Pociągiem Marzeń” najmłodsi zyskali masę wspomnień. Radość i szczęście widoczne na ich twarzach to najbardziej wartościowy efekt naszej akcji.

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia