Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Najskuteczniejsi radni z Rudnika nad Sanem. Zwyciężył Jerzy Czaja

Konrad SINICA
Jerzy Czaja zwyciężył w głosowaniu na najskuteczniejszego radnego Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem.
Jerzy Czaja zwyciężył w głosowaniu na najskuteczniejszego radnego Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem.
Opozycyjny radny Jerzy Czaja z Rudnika nad Sanem zwyciężył w głosowaniu na najskuteczniejszego radnego Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem. Emerytowany żołnierz zdeklasował konkurentów.

Jerzy Czaja zasiada w Radzie Miejskiej w Rudniku nad Sanem po raz pierwszy. Na swojej stronie internetowej radny deklaruje się jako bezpartyjny - popierany przez Prawo i Sprawiedliwość. Radny Jerzy Czaja stoi w zdecydowanej opozycji do burmistrza Rudnika nad Sanem. Na sesjach i komisjach stara się być aktywny, często zadaje niewygodne pytania. Jest członkiem Komisji Rewizyjnej, Komisji Kultury i Sportu oraz Komisji Ochrony Środowiska, Zdrowia, Ładu i Porządku Publicznego. Przez większość swojego życia związany był z wojskiem. Uczestniczył w misjach pokojowych na Wzgórzach Golan, Bośni oraz Iraku.

Na drugiej pozycji znalazł się Edward Wołoszyn, doświadczony samorządowiec, który w radzie zasiada od kilku kadencji. Obecnie pełni funkcję przewodniczącego rady. Pracuje też w komisjach Oświaty i Wychowania oraz Rozwoju Gospodarczego, Zagospodarowania Przestrzennego i Rolnictwa. W tej ostatniej jest przewodniczącym. Na co dzień Edward Wołoszyn pracuje jako dyrektor w Zespole Szkół w Rudniku nad Sanem.

Trzecią lokatę w naszym konkursie zajął Józef Długosiewicz. Radny Długosiewicz pracuje aż w czterech komisjach. Jest członkiem Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Rozwoju Gospodarczego, Zagospodarowania Przestrzennego i Rolnictwa, Komisja Ochrony Środowiska, Opieki Społecznej, Zdrowia, Ładu i Porządku oraz w Komisji Kultury i Sportu. Na co dzień pracuje jako instruktor nauki jazdy, stąd też szczególnie leży mu na sercu bezpieczeństwo na lokalnych drogach. W przeszłości był zaangażowany w działalność sportową. W latach 70. Wspólnie z drużyną rudnickiego Orła po raz pierwszy wywalczył awans do IV ligi.

Najskuteczniejsi radni Rudnika nad Sanem

Jerzy Czaja - ma 47 lat. Jest emerytowanym żołnierzem. W radzie miejskiej zasiada po raz pierwszy.
Edward Wołoszyn - ma 49 lat i duże doświadczenie w pracy w samorządzie. W obecnej kadencji pełni funkcję przewodniczącego rady.
Józef Długosiewicz - ma 52 lata. Na co dzień jest instruktorem nauki jazdy. Do rady został wybrany z listy Twojego Samorządu.

Ostateczna klasyfikacja w Rudniku nad Sanem:
1. Jerzy Czaja - 15 punktów (0 punktów - klasyfikacja SMS; 15 punktów - klasyfikacja Internet),
2. Edward Wołoszyn - 14 (0; 14),
3. Józef Długosiewicz - 13 (0; 13),
4. Marian Pędlowski - 12 (0; 12),
5. Robert Burdzy - 11 (0; 11),
6. Anna Moskal, Ryszard Piekarz - po 10 (0; 10),
8. Michał Rosół - 8 (0; 8),
9. Maria Warchoł, Jan Serafin, Grażyna Sowa - po 7 (0; 7),
12. Piotr Piędel, Grzegorz Bochnia, Elżbieta Maczuga - po 4 (0; 4),
15. Maria Łój - 0 (0;0).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Podkarpackie