Głosowanie zakończone
Plebiscyt: Pokaż Talent!
Odkrywamy wokalne talenty - soliści
- Pięciu wokalistów, którzy zdobędą najwięcej głosów awansuje do drugiego etapu akcji - eliminacji ogólnopolskich, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana we wtorek, 22 sierpnia o godz. 20:00. Informacji udziela: Katarzyna Wojtecka - tel. 695 119 848.
Zwycięzcy:
-
Antonina Gałka
Skierniewice
1143głosy -
Oliwia Szulc
Piotrków Trybunalski
982głosy -
Oliwia Piwnicka
Kielce
644głosy -
Oliwia Olczyk
Drozdów
470głosów -
Zuzanna Bartoszek
Lututów
466głosów
Pozostali:
-
Wojciech Makan
Przyborów
369głosów -
Klaudia Taflińska
Piotrków Trybunalski
368głosów -
Karol Stępień
Skarżysko-Kamienna
256głosów -
Natalia Kruszyńska
Łękawa
151głosów -
Julia Pająk
Kielce
105głosów -
Antonina Witkosz
Ustronie
103głosy -
Hubert Pietrzyk
Tomaszów Mazowiecki
59głosów -
Weronika Kierzkowska
Jastrzębie Górne
52głosy -
Justyna Pustuła
Stąporków
43głosy -
Wiktor Zwierzyński
Daleszyce
42głosy -
Olivia Porazka
Ożarów
37głosów -
Paweł Nowak
Tomaszów Mazowiecki
31głosów -
Marta Kunecka
Dwikozy
24głosy -
Gabriela Kozik
Krzcin
23głosy -
Adam Zalewski
Łódź
18głosów -
Łukasz Rybka
Łódź
18głosów -
Zaira Otgianu
Sandomierz
14głosów -
Agnieszka Polak
Łódź
13głosów -
Karolina Linowska
Kielce
8głosów -
Michał Makowski
Łódź
7głosów -
Weronika Sornat
Jaworznia
5głosów -
Mateusz Kowalewski
Łódź
5głosów -
Agnieszka Szkudlarek
Wierzchlas
3głosy -
Martyna Cyk
Opiesin
2głosy -
Angelika Drabikowska
Kielce
1głos -
Anna Pękala
Tomaszów Mazowiecki
1głos -
Paulina Plewa Grabarczyk
Grzybów
— -
Magdalena Ratajczyk
Rydzyny
— -
Oktawia Juszczyk
Piotrków Trybunalski
— -
Klaudia Majewska
Sieradz
— -
Magdalena Balińska
Szkucin
— -
Angelina Wilczyńska
Skarżysko-Kamienna
— -
Natalia Kłosińska
Łódź
— -
Paulina Trela
Chlewice
— -
Aneta Urbańska
Wieluń
— -
Izabella Majewska
Końskie
— -
Dawid Grzybowski
Maszyny
— -
Martyna Stępień
Rembiechowa
— -
Pola Bryłka
Wieruszów
— -
Radosław Graczyk
Łódź
— -
Nataliya Vintserska
Kielce
— -
Damian Adam Robak Diman
Ludynia
— -
Marcin Rolak
Łódź
— -
Karolina Jakóbczyk
Chęciny
— -
Kornelia Woźniak
Radomsko
— -
Izabella Wegner
Pabianice
— -
Karolina Sobczyk
Grążowice
— -
Małgorzata Siemieniec
Kielce
— -
Iga Chojka
Aleksandrów
—