Restauracja McDonald's w Łączynie koło Jędrzejowa tuż przed otwarciem. Zobacz zdjęcia z bliska i ze środka

Aleksandra Boruch
Aleksandra Boruch
Restauracja McDonald's w Łączynie koło Jędrzejowa na chwilę przed otwarciem. Aleksander Piekarski
Pierwsza restauracja McDonald's, która powstała w powiecie jędrzejowskim za parę dni ma zostać uruchomiona. Wstępnie, lokal w Łączynie zlokalizowany przy stacji paliw Orlen i krajowej drodze numer 7, miał ruszyć w połowie czerwca, ale termin otwarcia przesunie się o kilka dni.

Pierwszy McDonald's w powiecie jędrzejowskim

To będzie pierwsza restauracja sieci McDonald's w powiecie jędrzejowskim. Jest zlokalizowana w Łączynie koło Jędrzejowa przy stacji paliw Orlen i drodze krajowej numer 7. Pierwotnie miała zostać uruchomiona w połowie czerwca.

Otwarcie z opóźnieniem

Na dziś mamy jednak informację, że z przyczyn technicznych i niezależnych od wykonawcy, McDonald's ruszy za parę dni. Według naszych informacji, będzie to najprawdopodobniej jeden z weekendowych dni. W poniedziałek, 14 czerwca odbywały się jeszcze ostatnie odbiory prac.

We wtorek odwiedziliśmy z aparatem, by przyjrzeć się z bliska, jak wygląda zaawansowanie prac przed otwarciem restauracji, która z pewnością cieszyć się będzie olbrzymią popularnością wśród mieszkańców Jędrzejowa oraz podróżujących krajową trasą nr 7.

Zapraszamy do obejrzenia restauracji z bliska oraz pierwszych zdjęć ze środka.

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo

Materiał oryginalny: Restauracja McDonald's w Łączynie koło Jędrzejowa tuż przed otwarciem. Zobacz zdjęcia z bliska i ze środka - Echo Dnia Świętokrzyskie

Dodaj ogłoszenie