MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Rozpocznij karierę z Targami Kielce

Marzena SMORĘDA [email protected]
Targi Pracy dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych to jedno z największych przedsięwzięć na rynku pracy i wśród studentów, które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem.
Targi Pracy dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych to jedno z największych przedsięwzięć na rynku pracy i wśród studentów, które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem.
8 marca w Targach Kielce odbędą się IV Ogólnopolskie Targi Pracy dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych. To jedno z największych przedsięwzięć na rynku pracy i wśród studentów, które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem.

Impreza ta skierowana jest do młodych ludzi. Po raz trzeci przedsięwzięcie realizują wspólnie Komitet Lokalny AIESEC Kielce oraz Targi Kielce. Tegoroczną edycję targów będzie różnić od poprzednich fakt, że przedstawione propozycje dotyczą głównie pracy dla osób z wyższym wykształceniem.

 

 

Celem wydarzenia jest zbliżenie środowisk studenckich i firm oraz zaprezentowanie aktywnym i przedsiębiorczym osobom szans, jaką jest praca w Polsce. Targi dają pracodawcom szansę promocji praktyk, pracy i staży wśród studentów. Umożliwiają też bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracownikami, wymianę informacji i wzajemnych oczekiwań.

 

Organizatorzy zapraszają na targi wszystkich, którzy szukają stałego zatrudnienia lub wakacyjnych praktyk w różnych branżach i na różnych stanowiskach. Swoje oferty przedstawi 30 firm, dlatego warto przygotować sobie kilka kopii CV. Pracodawcy szukają młodych i ambitnych osób do pracy niemal w każdej branży. Wśród wystawców znalazły się już bowiem znane świętokrzyskie firmy między innymi: Hochel, Ko-palnia Granitu Kamienna Góra, szkoły wyższe, inkubatory przedsiębiorczości, PZU, Platinum Financial, Cersanit czy urzędy pracy.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

NBP nowy do 14.07

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia