Świetokrzyscy laureaci to Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach, Urząd Skarbowy w Opatowie i Urząd Skarbowy w Starachowicach.
Podkreślić należy, że Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach po raz piaty otrzymał to zaszczytne wyróżnienie, a Urząd Skarbowy w Opatowie po raz czwarty. Certyfikaty dla zwycięzców konkursu wręczali Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów – Andrzej Parafianowicz oraz przewodniczący Rady Głównej BCC Maciej Grelowski.
Jury konkursu to przedsiębiorcy, którzy wypełniają specjalne ankiety oceniające urzędy skarbowe. Trafiają one później do Kanclerzy Lóż Regionalnych BCC, gdzie na podstawie tych ankiet wyłaniane są najlepiej oceniane przez podatników urzędy, które następnie reprezentują swoje województwo na etapie centralnym.
Prawo do używania tytułu "Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy" przysługuje przez rok do momentu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Inwestycje w powiecie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?