MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Rusza trzecia edycja konkursu Nasze Dobre Świętokrzyskie

/jap./, [email protected]
Pierwsze zgłoszenia już do nas nadchodzą
Pierwsze zgłoszenia już do nas nadchodzą
Nadchodzą już do nas pierwsze zgłoszenia do trzeciej edycji konkursu, w którym nasza kapitułą wybierze najlepsze produkty regionalne i nagrodzi je godłem „Nasze dobre Świętokrzyskie” oraz tytułem „Najlepszy Produkt Świętokrzyski”. Laureaci będą mogli to godło umieszczać na nagrodzonym wyrobie.

- Godło „Nasze Dobre Świętokrzyskie”, to przede wszystkim prestiż dla uczestników i laureatów. To promocja nagrodzonych na łamach naszej gazety, która przyczynia się do zwiększenia popularności marki produktu. Laureaci dwóch poprzednich edycji podkreślają w rozmowach z nami, że dzięki temu zaszczytnemu tytułowi, udało im się zwiększyć przychody - mówi redaktor naczelny Echa Dnia, Stanisław Wróbel.

Godło „Nasze Dobre Świętokrzyskie” wzmaga także konkurencję jakościową i mobilizuje firmy do walki o jeszcze wyższy poziom. Pomaga też w sprzedaży produktów. Wiele firm, jak choćby „Przetwórstwo Mięsa Zychowicz” umieszcza informację w swoich sklepach właśnie o tym, że konkretny produkt dostał nasze godło.

Zasady konkursu Projekt jest adresowany do wszystkich producentów działających na terenie województwa świętokrzyskiego. O przyznaniu tytułów „Nasze Dobre Świętokrzyskie” - znak jakości Echa Dnia, zdecyduje Kapituła Konkursu, którą powołują organizatorzy. W skład Kapituły wejdą osoby zaufania publicznego, specjaliści z dziedziny jakości, marketingu, przedstawiciele mediów. Laureaci konkursu będą uprawnieni do posługiwania się znakiem jakości Echa Dnia – Nasze Dobre Świętokrzyskie.

Najważniejsze daty

Na zgłoszenia już czekamy pod adresem: [email protected]. Mogą je nadsyłać bezpośrednio same firmy, ale też organizacje gospodarcze z naszego regionu, samorządy itp. 30 sierpnia powołamy specjalną kapituły konkursu, zaś 18 października to ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń do konkursu. Pełną listę produktów zgłoszonych do konkursu opublikujemy 25 października, a potem będziemy je kolejno sukcesywnie prezentować na łamach naszej gazety, po to, aby nasi czytelnicy mogli wybrać jeden z nich ten najlepszy i nagrodzić go swoim tytułem w głosowaniu SMS – owym. Na SMS – y i kupony konkursowe z głosami od Państwa czekamy do 16 listopada włącznie. 18 listopada, podczas specjalnej gali ogłosimy wyniki konkursu.

   

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia