Są już pierwsze nominacje do plebiscytu "Kobieta Przedsiębiorcza 2008”!

Anna Niedzielska
Anna Dymna: - Takie plebiscyty są nam potrzebne. Trzeba więcej mówić o tym, co dzieje się wokół nas dobrego.
Anna Dymna: - Takie plebiscyty są nam potrzebne. Trzeba więcej mówić o tym, co dzieje się wokół nas dobrego.
Udostępnij:
Są już pierwsze nominacje do plebiscytu "Kobieta Przedsiębiorcza 2008”!

Nasz plebiscyt "Kobieta Przedsiębiorcza 2008” spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Gorąco popiera naszą inicjatywę słynna aktorka Anna Dymna.

Znasz przedsiębiorcze kobiety? Przedstaw nam je, a potem zagłosuj na nie. Po raz pierwszy redakcja "Echa Dnia” ogłasza plebiscyt "Kobieta Przedsiębiorcza”. Chcemy zaprezentować w nim panie aktywne i nietuzinkowe, pracujące zawodowo i społecznie. Wszyscy będą mieli okazję je poznać.

W naszym regionie jest wiele kobiet, które z powodzeniem prowadzą własne firmy, żelazną dłonią rządzą dużymi instytucjami, pracują w fundacjach czy stowarzyszeniach, prowadzą własne restauracje i kawiarnie, są zaangażowane w prowadzenie innych przedsięwzięć. Nasz plebiscyt ma pokazać te wspaniałe panie, które na co dzień swoją pracą głośno się nie chwalą. Wierzymy, że w Świętokrzyskiem jest ich bardzo wiele.

TRZEBA POKAZYWAĆ

To, że tego typu plebiscyty pomagają kobietom czynnym społecznie, wie Anna Dymna, wspaniała polska aktorka i osoba naprawdę przedsiębiorcza. Od września 2003 roku jest prezesem Fundacji "Mimo Wszystko”, która, jak sama mówi: "Ma ona moją twarz, moje serce, moją duszę i za wszelkie jej działania jestem całkowicie odpowiedzialna”.

- Takie plebiscyty są nam potrzebne. Trzeba więcej mówić o tym, co dzieje się wokół nas dobrego, o ludziach, którym chce się robić coś dla innych. To bardzo potrzebne, bo za dużo mówimy o tym, że świat jest zły. A on dzięki ludziom, którzy żyją dla innych ludzi, jest dobry i słoneczny - powiedziała nam w czwartek znana aktorka.

PIERWSZE NOMINACJE

Tym bardziej cieszymy się, że do redakcji "Echa Dnia” już trafiły pierwsze kupony z nominacjami kandydatek do tytułu "Kobieta Przedsiębiorcza 2008”. Wśród zgłoszonych pań są nie tylko mieszkanki stolicy regionu, ale także te, które są znane ze swej aktywności w mniejszych miejscowościach całego regionu. Kto to jest? Nasi czytelnicy będą mieli okazję poznać bohaterki naszego plebiscytu już w najbliższą środę, 18 lutego - wtedy ukaże się specjalny dodatek, prezentujący około 200 nominowanych pań.

Redakcja "Echa Dnia” wciąż czeka na kolejne nominacje pań do plebiscytu. Do poniedziałku 16 lutego publikujemy kupony, na których należy przysyłać zgłoszenia kandydatek do tytułu Kobieta Przedsiębiorcza 2008. Poniedziałek to również ostatni dzień przyjmowania kuponów. W środę 18 lutego opublikujemy pełną listę nominowanych pań, których praca i działania w naszym regionie są doceniane. Postaramy się także przybliżyć naszym czytelnikom ich osiągnięcia, zainteresowania i życie prywatne.

Na te z kandydatek, które zdaniem naszych czytelników powinny otrzymać tytuł Kobieta Przedsiębiorcza, będzie można głosować przez przysłanie sms-a od 18 lutego do 4 marca, do godziny 10. Honorowe tytuły otrzymają trzy zwyciężczynie z naszego regionu, które zgromadzą największą liczbę głosów. Wybierzemy także najbardziej operatywne panie z każdego z powiatów województwa świętokrzyskiego. Uhonorowaniem ich pracy będzie oficjalna gala, na którą zaprosimy Kobiety Przedsiębiorcze z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Patronat nad plebiscytem objęła Telewizja Polska Kielce. Wsparcia udziela nam także Wyższa Szkoła Umiejętności Zawodowych w Pińczowie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rośnie poczucie zagrożenia cyberprzestępczością

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie