Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

"Sięgnij po czystą radość" - nowa kampania reklamowa kieleckiej marki Dafi z coverem przeboju "Happy" Pharrella Williamsa

p
Marka Dafi w najnowszej kampanii reklamowej "Sięgnij po czystą radość" po raz kolejny inspiruje do działania i udowadnia, że to, co najcenniejsze, czyli szczęście, jest na wyciągnięcie ręki. Bohaterom spotu towarzyszy wyprodukowany specjalnie z tej okazji cover utworu "Happy" Pharrella Williamsa.

Polska marka Dafi od lat wyznacza trend życia w zgodzie z naturą. Poprzez swoje działania uświadamia konsumentów, jak ważny jest szacunek do środowiska naturalnego i postawa proekologiczna. Dziś coraz częściej wybieramy rozwiązania, które pozwalają chronić zasoby planety. Dlatego w najnowszym spocie reklamowym Dafi udowadnia, że mamy powody do radości.

"Kosmiczne Wyzwanie" – misja zakończona sukcesem

W swojej poprzedniej kampanii reklamowej marka Dafi przestrzegała przed negatywnymi konsekwencjami i edukowała o zagrożeniach, jakie niesie za sobą nieodpowiedzialne korzystanie z zasobów Ziemi. "Kosmiczne Wyzwanie" zachęcało do refleksji nad przyszłością naszej planety i jej mieszkańców.

W tym roku marka Dafi przenosi nas do całkiem nowej rzeczywistości, która powstała dzięki temu, że ludzkość zobaczyła swoje błędy i rażące nadużycia w stosunku do środowiska. W ślad za Dafi coraz więcej osób wybiera ścieżkę ekologii, dzięki czemu przyroda może odetchnąć i odpocząć.

Produkty Dafi towarzysząc nam każdego dnia pomagają stawiać czoła wyzwaniom i - co najważniejsze - dbają o nasze zdrowie, nieustannie zapewniając dostęp do wody filtrowanej. Kampania "Sięgnij po czystą radość" to urzeczywistnienie marzeń i efekt działań, do których zachęcał Tomasz Kot rzucając nam wszystkim "Kosmiczne Wyzwanie".

Smak szczęścia
Sukces "Kosmicznego Wyzwania" i proekologicznych działań marki to z całą pewnością powód do ogromnej radości. Dlatego nowa kampania Dafi nawiązuje do tego, co jest najważniejsze w życiu każdego człowieka – szczęścia. W spocie reklamowym możemy zobaczyć kadry życia codziennego ludzi w różnym wieku – spełnioną czterdziestolatkę, tancerzy oddających się swojej pasji i pełnych życia seniorów. To, co ich łączy, to radość i szczęście w czystej postaci. Bohaterom spotu towarzyszy wyprodukowany specjalnie dla kampanii Dafi cover utworu "Happy" Pharrella Williamsa.

- Wiele osób zapytanych o to, co jest dla nich najważniejsze, odpowie, że szczęście. Nie każdy jednak wie, gdzie tego szczęścia szukać i często zapomina, że znajduje się ono bardzo blisko nas. Dlatego w nowej kampanii Dafi chcemy dzielić się radością. Zarażać nią. Chcemy, aby inni mogli przeżywać ją razem z nami w najczystszej postaci, korzystając z produktów Dafi - komentuje Katarzyna Bursztein, dyrektor marketingu firmy Formaster Group, właściciela marki Dafi.

Nowa kampania Dafi to kwintesencja działalności marki. - Zależy nam na tym, aby ludzie doceniali to, co proste, ale również i to, co mamy najbliżej – czyli siebie nawzajem. Życie w zgodzie z samym sobą jest równoznaczne z życiem w harmonii z otaczającą nas przyrodą. Dlatego nie zdecydowaliśmy się na agresywną promocję naszych produktów. Są one punktami odniesienia do życia codziennego nas wszystkich. Towarzyszą nam wszędzie: w domu, w pracy, szkole, jednocześnie niosąc czystą radość – wodę – dodaje Katarzyna Bursztein.

Za przygotowanie koncepcji kampanii odpowiedzialna jest agencja Saatchi & Saatchi. Natomiast zamysł i plan działań promocyjnych powstał przy ścisłej współpracy z marką Dafi, która doskonale zna potrzeby swoich klientów i konsekwentnie wyznacza oraz realizuje kierunek rozwoju marki. O oprawę muzyczną i produkcję coveru zadbała firma Sirens.

Czysta wygoda dla każdego
Produkty marki Dafi to czysta wygoda życia codziennego. Autorskie, opatentowane oraz posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty jakości produkty pozwalają konsumentom znaleźć wśród propozycji marki rozwiązania skrojone na miarę ich indywidualnych potrzeb. Butelki i dzbanki filtrujące Dafi to idealni towarzysze codzienności, którzy pomagają stawić czoła wyzwaniom życia. A radość korzystania z produktów Dafi jest łatwo dostępna dla wszystkich, jak… woda z kranu.

Produkty filtrujące pozwalają nadać wodzie unikalny charakter, który będzie najlepiej odpowiadał naszym preferencjom – bez względu na to, czy zależy nam na zmniejszeniu twardości wody, wzbogaceniu jej w życiodajny magnez czy podniesieniu jej pH. Korzystanie z produktów do filtrowania to także czysta oszczędność i czysta wygoda – wystarczy odkręcić kran i napełnić butelkę lub dzbanek, by zaznać czystej radości, która pomaga nam dbać o planetę.

Przyszłość w naszych rękach
Marka Dafi dzięki swoim produktom i rozwiązaniom od lat pomaga kształtować i budować w konsumentach postawę proekologiczną, sama dając jej przykład. - Nieustannie pracujemy nad wprowadzeniem nowych, bardziej wydajnych rozwiązań, nie zapominając jednocześnie przy tym o dbaniu o środowisko naturalne – mówi Maciej Bursztein, członek zarządu oraz dyrektor do spraw rozwoju Formaster Group, właściciela marki Dafi.

- Dążymy do tego, by prowadzona przez nas produkcja nie miała negatywnego wpływu na otaczającą przyrodę i zapewniała naszym klientom rozwiązania, które nie będą dla niej obciążające, stąd nasz projekt eko-pojemników, do których można wyrzucać nasze zużyte produkty, dbając jednocześnie o czystość planety – dodaje Maciej Bursztein.

Poza dokonaniem wszelkich starań w procesie produkcji marka Dafi chętnie angażuje się w projekty CSR. Mają one na celu nie tylko pomóc środowisku, ale również inspirować inne przedsiębiorstwa i podmioty do podejmowania działań proekologicznych.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: "Sięgnij po czystą radość" - nowa kampania reklamowa kieleckiej marki Dafi z coverem przeboju "Happy" Pharrella Williamsa - Echo Dnia Świętokrzyskie

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia