MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sklep sieci Gama otwarto w Końskich! To już 120 w Polsce (zdjęcia)

Katarzyna SORN
Nowa aranżacja sprawiła, że sklep dysponuje większym asortymentem. Na zdjęciu dyrektor handlowy Jerzy Cholewiński.
Nowa aranżacja sprawiła, że sklep dysponuje większym asortymentem. Na zdjęciu dyrektor handlowy Jerzy Cholewiński. Katarzyna Sorn
Spółdzielnia „Społem” otworzyła w Końskich sklep który wejdzie w sieć „Gama” - marketów mających łączyć tradycję ze współczesnością. To kolejny przełom dla sieci sklepów Społem. – Od kilku lat systematycznie osiągamy zysk – mówi prezes zarządu Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Końskich Stanisław Haraziński. Teraz ma być jeszcze taniej. W sobotę przy 16 Stycznia otwarto supermarket pod nową nazwą Gama.

Gama to sieć sklepów tworzonych przez Spółdzielnie „Społem” w całej Polsce w ramach Partnerskiego Serwisu Detalicznego. Sklep przy ulicy 16 Stycznia to pierwszy sklep sieci Gama w Końskich i 120 w kraju. Jego właścicielem jest jednak konecka Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem”. Czynny od poniedziałku do soboty oferuje klientom spożywcze i przemysłowe artykuły w atrakcyjnych cenach.

GAMA JEST TANIA

Obecna na otwarciu sklepu Małgorzata Więch członek zarządu Partnerskiego Serwisu Detalicznego przedstawiła założenia sieci partnerskich sklepów. - Gama to sieć sklepów i nowy szyld, który łączy tradycję spółdzielczości ze współczesnymi standardami. Postawiliśmy na stoiska ze świeżymi produktami: wędlinami, owocami i warzywami. Ta standaryzacja to podnoszenie jakości obsługi poprzez ustawiczne szkolenie personelu. Gama to sklepy tanie na co dzień.  Zanim powstały przeprowadzono badania na pięciu tysiącach klientów i to właśnie oni zdecydowali o tym jak dzisiaj ma wyglądać  sklep na miarę ich oczekiwań.   

- Od kilku lat systematycznie osiągamy zysk i powiększamy fundusz zasobowy dysponując pieniędzmi na inwestycje, modernizację majątku, wprowadzanie nowych technologii i metod zarządzania bez zaciągania kredytów – mówi prezes spółdzielni Stanisław Haraziński. - W 2010 otrzymaliśmy tytuł „Ambasadora Biznesu”. Systematycznie prowadzimy szkolenia załóg w zakresie nowoczesnych technik sprzedaży i obsługi klientów.

WSZYSTKO W TROSCE O KLIENTA

Nie tylko niższe ceny - które można zbijać dzięki udziałowi w partnerstwie handlowym i negocjacjom z producentami - ale i nowa aranżacja przestrzeni sprawiła, że na tej samej powierzchni mieści się o wiele szerszy asortyment. Świeże owoce i warzywa witają klientów na wstępie. – Przede wszystkim ważny jest dla nas komfort klientów – mówi dyrektor handlowy Jerzy Cholewiński.

DYPLOMY Z OKAZJI DNIA SPÓŁDZIELCZOŚCI

Zanim Stanisław Haraziński, prezes spółdzielni wraz ze starostą Bogdanem Soboniem i burmistrzem miasta Michałem Cichockim dokonali uroczystego przecięcia wstęgi wręczono dyplomy i podziękowania dla klientów i spółdzielców.

Łukasz Grzegorczyk, Elżbieta Więckowska oraz Renata Zbróg otrzymali dyplomy za sumienną pracę. Specjalne podziękowania z rąk prezesa Harazińskiego oraz przewodniczącej rady nadzorczej Anny Prządo za liczące ponad 60 lat członkostwo, związane zarówno z pracą zawodową jak i społeczną w organach samorządowych spółdzielni odebrała Teresa Muzeja. Nagrody przygotowano również dla: Heleny Dziubińskiej, Teresy Kozłowskiej i Wiesławy Miedzińskiej.

Specjalną nagrodę z tytułu udziału w programie lojalnościowym w imieniu męża Mirosława Guli odebrała Romualda Gula. Drugą uhonorowaną klientką została Helena Dziubińska.

 DEGUSTACJE I MUZYKA

Otwarcie supermarketu połączone było z festynem zorganizowanym z okazji Dnia Spółdzielczości. Na placu przy pawilonie handlowym ustawiono stoiska firm partnerskich. Mieszkańcy mogli degustować potrawy i wędliny. Dla zgromadzonych śpiewała Korniczanka i Kapela Jaśki.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia