MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Skrzydła 2012. Veolia Usługi dla Środowiska zakład w Kielcach

Redakcja
Skrzydła 2012. Veolia Usługi dla Środowiska zakład w KielcachSkrzydła 2012 dla firmy Veolia Usługi dla Środowiska S.A. oddział w Kielcach za gospodarkę odpadami i odzysk surowców.
Skrzydła 2012. Veolia Usługi dla Środowiska zakład w KielcachSkrzydła 2012 dla firmy Veolia Usługi dla Środowiska S.A. oddział w Kielcach za gospodarkę odpadami i odzysk surowców. archiwum
Veolia Usługi dla Środowiska Spółka Akcyjna zakład w Kielcach należy do międzynarodowego koncernu Veolia Environmental Services, światowej marki i eksperta w zakresie gospodarki odpadami i odzysku surowców. Przechodząc kolejne przekształcenia własnościowe, działa na rynku kieleckim już od ponad pięćdziesięciu lat. Zatrudnia około stu pracowników, będących mieszkańcami Kielc i okolic. Jest mocno wpisana w krajobraz gospodarczy regionu świętokrzyskiego.

Oferta kieleckiego zakładu Veolia Usługi dla Środowiska jest bardzo szeroka. Obejmuje odbiór i zagospodarowanie wszelkich grup odpadów, takich jak: odpady komunalne, przemysłowe, w tym niebezpieczne, odpady pobudowane. Zakład świadczy również usługi z zakresu letniego i zimowego utrzymania czystości ciągów komunikacyjnych, placów i parkingów. Będąc ekspertem, doradza klientom w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

Wśród klientów spółki znajdują się: samorządy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, klienci przemysłowi i indywidualni. Spółka działa w czternastu gminach położonych na terenie województwa świętokrzyskiego. Obsługuje około 120 tysięcy mieszkańców oraz około dwa tysiące klientów przemysłowych i instytucjonalnych. Gwarancją profesjonalizmu i efektywności oferowanych usług są posiadane przez spółkę certyfikaty systemu zarządzania jakością ISO 9001 i ISO 14001. W 2012 roku Veolia Usługi dla Środowiska została laureatem nagrody „Świętokrzyska Perła”, przyznawanej min. za osiągnięcia gospodarcze i działanie na rzecz regionu świętokrzyskiego.

Kielecka Veolia wchodzi w skład grupy Veolia Usługi dla Środowiska, skupiającej sześć spółek i cztery oddziały, występujące na terenie całego kraju. Wszystkie w swoich działaniach stosują zasady odpowiedzialnego biznesu, stanowiące podstawę relacji firmy ze wszystkimi interesariuszami, w tym z pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi, regulatorami, dostawcami, inwestorami, a także organami rządowymi i samorządowymi. U podstaw polityki odpowiedzialności prowadzonej przez spółki Grupy leży otwarte komunikowanie wartości i zasad firmy, uwzględniające ekonomiczne, społeczne, środowiskowe i etyczne aspekty działalności. Ten sprawdzony sposób zarządzania relacjami z klientami oraz społeczeństwem w dłuższej perspektywie pozytywnie wpływa na sukces grupy.

W centrum uwagi grupy Veolia Usługi dla Środowiska znajdują się ochrona oraz ulepszanie środowiska życia człowieka, promowanie bioróżnorodności, oszczędne gospodarowanie zasobami naturalnymi,a także ochrona zdrowia lokalnych społeczności poprzez eliminację zagrożeń ekologicznych.

Grupa posiada wewnętrzne procedury monitoringu środowiskowego i zarządzania ryzykiem. Poprzez wewnętrzne audyty spółki Grupy stale analizują wpływ swojej działalności na środowisko.

Produkt
Kapituła nagrody Skrzydła 2012 przyznała statuetkę za gospodarkę odpadami i odzysk surowców

Firma wpisuje się w politykę odpowiedzialnego gospodarowania odpadami międzynarodowej grupy. Ideę UCZYNIĆ Z ODPADU SUROWIEC realizuje między innymi poprzez odzysk surowcowy odpadów, a tym samym oszczędzanie ograniczonych zasobów naturalnych, a także poprzez prowadzenie działalności w duchu zrównoważonego rozwoju i poszanowania bioróżnorodności. Ważnym elementem towarzyszącym działalności operacyjnej firmy są prowadzone działania edukacyjne, uwrażliwiające społeczności lokalne na tematy związane z ochroną środowiska. Jeden z realizowanych projektów - Las dla Nas – został dostrzeżony i doceniony przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które umieściło go na liście dobrych praktyk. Veolia Usługi dla Środowiska od lat współdziała z lokalnymi samorządami przy akcji Sprzątanie Świata, a także inicjuje autorskie kampanie edukacyjne. W maju 2012 roku była partnerem kampanii edukacyjnej „Do trzech razy sztuka”, promującej zbiórkę surowców i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Robert Szumerowski, dyrektor: - Obecni lokalnie ale i regionalnie, od lat realizujemy usługi gospodarki odpadami na rzecz mieszkańców, instytucji i podmiotów gospodarczych. Wychodząc naprzeciw zmianom w prawie odpadowym, inwestujemy w nowoczesny, przyjazny dla środowiska park samochodowy oraz w urządzenia, które zapewnią naszej firmie możliwość sprostania coraz bardziej restrykcyjnym wymogom prawa. Naszą misją jest oferowanie usług o najwyższym standardzie, działając w oparciu o posiadane, eksperckie kompetencje, wdrażanie innowacji oraz odpowiedzialne zarządzanie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

NBP nowy do 14.07

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia