Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Światowe premiery na targach w Kielcach już dziś!

Jarosław PANEK, [email protected]
Na targi STOM, CONTROL-STOM i SPAWALNICTWO przyjedzie 250 wystawców z 18 krajów
Na targi STOM, CONTROL-STOM i SPAWALNICTWO przyjedzie 250 wystawców z 18 krajów
Kilkadziesiąt rynkowych nowości, 250 firm z 18 krajów. Podczas rozpoczynających się dziś targów STOM, CONTROL-STOM oraz SPAWALNICTWO zobaczymy firmy z Polski, Włoch, Czech, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, Węgier, Austrii, Chin, Tajwanu, Stanów Zjednoczonych, Indii, Japonii i Korei.

Podczas salonu STOM zarówno wystawcy, jak i zwiedzający będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu obróbki metali, oprzyrządowania technologicznego obrabiarek, oprogramowania, wspomagania komputerowego procesów obróbki oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Zwiedzający zobaczą maszyny, narzędzia, roboty, automaty, ale i całe linie technologiczne. Podczas targów nie zabraknie też specjalistycznych szkoleń oraz certyfikacji. Swoje stoiska zaprezentują instytucje, instytutu, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, ośrodki targowe oraz wydawnictwa branżowe.

Organizując wystawę CONTROL STOM Targi Kielce spełniły oczekiwania specjalistów, wystawców i zwiedzających. Z roku na rok na rynku technik pomiarowych zwiększa się konkurencja, dlatego spotkanie w kieleckim centrum wystawienniczym to kolejna duża szansa na pozyskanie klientów, zdobycie nowych kontaktów oraz podkreślenie swojej pozycji w branży. Wokół systemów pomiarowych, które mają zastosowanie w obróbce metali gromadzi się coraz więcej firm. Podczas Salonu Przemysłowej Techniki Pomiarowej będzie można zobaczyć między innymi najnowocześniejszy sprzęt kontroli pomiarowej, aparaturę badawczą i wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych. Nie zabraknie również najnowszych trendów rozwoju tej branży. Podobnie jak podczas jesiennego CONTROL – TECHU wystawa organizowana jest przy współpracy z Politechniką Świętokrzyską, której baza naukowa jest nieocenionym źródłem wiedzy.

Trzecią imprezą, jaka zaczyna się dziś w halach Targów Kielce jest SPAWALNICTWO. W ramach imprezy pokazane zostaną najnowsze maszyny, urządzenia oraz rozwiązania technologiczne i materiały stosowane w spawalnictwie, maszyny, urządzenia i osprzęt do spawania, materiały spawalnicze, systemy komputerowe wspomagające procesy spawalnicze, roboty, automaty, linie technologiczne czy gazy techniczne. Swoją ofertę przedstawią firmy zajmujące się świadczeniem usług spawalniczych, jak i instytucje badawczo-rozwojowe, specjalizujące się w tej dziedzinie. Targi te to najlepsza okazja do wymiany doświadczeń, ale także zaprezentowania swojej oferty kontrahentom zarówno z Polski jak i zagranicy. 

                                Informcje dla zwiedzających

                                rozkład jazdy z ul. Czarnowskiej

                                rozkład jazdy z ul. Zakładowej

                                dojazd samochodem - mapa

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia