Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, AZS UJK Kielce wygrał z KSSPR Końskie.

AZS UJK Kielce - KSSPR Końskie 23:16 (12:7)
AZS UJK: Czerwiński, Pyrka - Bernacki, M. Bysiak 8 (2), Bulski 4, Wacek 3, Curyło 1, Siedlarz, P. Bysiak, Sornat 1, Zdziech 2 (2), Szyc 1 (1), Kordos 3.
KSSPR: Markowski - P. Napierała 2, Woś 3, W. Sękowski 2, Kozłecki 1, Ł. Sękowski, Biegaj 4, Ciszek, Rurarz 3 (2), P. Matyjasik 1, Słonicki.

Borykający się z problemami kadrowymi konecczanie po raz drugi w tym sezonie przegrali z ekipą AZS UJK. Kielczanie wygrali dość gładko. Od remisu 3:3 w 7 minucie zdobyli trzy gole z rzędu i już nie oddali prowadzenia. W 29 minucie prowadzili 11:6, a w drugiej połowie, grając bardzo dobrze w obronie, utrzymywali przewagę na bezpiecznym dla siebie poziomie.