3 liga. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz 2:2. Sparingowy remis drużyn z regionu

Damian Wiśniewski
Facebook.com / KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
W sparingowym meczu dwóch trzecioligowców z województwa świętokrzyskiego KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zremisował 2:2 z Wisłą Sandomierz.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz 2:2
Bramki:
Dariusz Brągiel 15, Jarosław Czernysz 23 - Wiktor Rękas 60, Jakub Janik 78.
KSZO 1929 (I połowa): Szymkowiak – Szela, Sylwestrzak, Camargo, Szymański – Brągiel, Stefanowicz, Lipka, Nawrot, Czernysz – Martinez.
KSZO 1929 (II połowa): Burek - Szela (70. Lenard), Sylwestrzak (75. Garbacz), Zając, Szymański (75. Kosik) - Żurek, Lipka, Stefanowicz (70. Zdyb), Nawrot, Martinez (68. Czernysz) – Grudziński.
Wisła (I połowa): zawodnik testowany - Partyka, Mężyk, Krajewski - Jarosz, Burzyński, Taranek, Bełczowski - Rak, Mażysz, Stańczyk.
Wisła (II połowa): Wróblewski - Krajewski (70. Partyka), Mężyk, Rękas - Jarosz, Janik, Zięba, Kuśmierczyk - Stanczyk (70. Bełczowski), Rak (70. Mażysz), zawodnik testowany.

Skład KSZO z pierwszej połowy: Szymkowiak – Szela, Sylwestrzak, Camargo, Szymański – Brągiel, Stefanowicz, Lipka, Nawrot, Czernysz – Martinez. Skład KSZO z drugiej połowy: Burek - Szela (70. Lenard), Sylwestrzak (75. Garbacz), Zając, Szymański (75. Kosik) - Żurek, Lipka, Stefanowicz (70. Zdyb), Nawrot, Martinez (68. Czernysz) – Grudziński.

Obaj trzecioligowcy przygotowują się do drugiej części sezonu w rozgrywkach grupy czwartej.

- Mimo, że ostrowczanie do przerwy prowadzili różnicą dwóch goli, nie zdołali jej utrzymać do końca spotkania. Jednak w sparingach nie wynik jest rzeczą pierwszorzędną. Szkoleniowiec pomarańczowo-czarnych dał pograć naszej młodzieży w różnych odstępach czasowych - czytamy na stronie internetowej serwiskszo.pl.