Okręg numer 1
Odrzywół
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Kwietniewska Dorota 47 Odrzywół
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Stępień Przemysław 33 Odrzywół
2 Podkowińska Ewa 53 Odrzywół
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALCZ ZE ZŁEM
1 Gaczyński Antoni Jerzy 58 Odrzywół
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL PRZYSZŁOŚĆ
1 Macierzyński Tadeusz 52 Odrzywół
2 Juźwicki Marek 47 Odrzywół
3 Szwejda Marzena Franciszka 43 Odrzywół
4 Bystrzejewski Grzegorz 60 Odrzywół
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
1 Gajewski Sławomir 48 Odrzywół
2 Bińkowski Jan 52 Odrzywół
Okręg numer 2
Wysokin, Ceteń
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Pawelec Jacek 24 Wysokin
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Dobrodziej Rafał Stanisław 37 Wysokin
2 Pawelec Małgorzata Jadwiga 37 Wysokin
3 Matuszczak Krystyna 57 Wysokin
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KMIECIAKA
1 Garczyńska Elżbieta 42 Ceteń
2 Kozłowski Marian Jacek 51 Wysokin
3 Sołtysiak Marian Władysław 53 Wysokin
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY MATUSZCZAK
1 Matuszczak Ewa 48 Wysokin
Okręg numer 3
Kłonna, Kamienna Wola i Jelonek
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Gapys Andrzej 46 Kłonna
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Grusiecki Waldemar 29 Kłonna
2 Białek Stanisław 63 Kłonna
3 Kwiatkowski Marek 47 Kamienna Wola
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY MATUSZCZAK
1 Wiktorowicz Sławomir Waldemar 29 Kamienna Wola
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KMIECIAKA
1 Fornalczyk Marian 56 Kamienna Wola
2 Papis Krystyna 46 Kłonna
3 Gocół Zdzisław 39 Jelonek
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL PRZYSZŁOŚĆ
1 Chochół Leszek 49 Odrzywół
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MACIĄGOWSKIEGO
1 Maciągowski Henryk 51 Kamienna Wola
Okręg numer 4
Ossa
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Zieja Adrian 34 Ossa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KMIECIAKA
1 Sipak Jan 47 Ossa
Okręg numer 5
Kolonia Ossa i Stanisławów
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Nowakowski Marek 40 Kolonia Ossa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
1 Gosa Jan Czesław 50 Stanisławów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KMIECIAKA
1 Brola Elżbieta 49 Kolonia Ossa
Okręg numer 6
Lipiny i Wandzinów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KMIECIAKA
1 Gapys Stanisław 57 Lipiny
Okręg numer 7
Myślakowice i Myślakowice Kolonia
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
1 Bińkowska Katarzyna 18 Odrzywół
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KMIECIAKA
1 Tomczyk Jan Andrzej 42 Myślakowice
Okręg numer 8
Dąbrowa, Lęgonice Małe i Różanna
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Wonia Jerzy 45 Dąbrowa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KMIECIAKA
1 Glimasiński Stanisław 50 Dąbrowa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL PRZYSZŁOŚĆ
1 Wasiak Andrzej 42 Łęgonice Małe
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
1 Bińkowska Małgorzata Maria 22 Odrzywół
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?