Pełna lista kandydatów Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy do Sejmu w województwie świętokrzyskim. Liderem Stanisław Skuza

Paweł Więcek
Paweł Więcek
Udostępnij:
Pełna lista kandydatów Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy do Sejmu w województwie świętokrzyskim. Liderem Stanisław Skuza, a na ostatniej pozycji były kandydat na prezydenta Kielc Arkadiusz Jelonek.

Oto pełna lista kandydatów Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy do Sejmu w Świętokrzyskiem.

1. Stanisław Skuza 52 lat Kielce. Przedsiębiorca z kilkudziesięcioletnim stażem, pełnomocnik województwa świętokrzyskiego Bezpartyjni Samorządowy, od początku powstania w 2015 rok tworzył w województwie świętokrzyskim struktury Kukiz’15, przygotowywał w świętokrzyskim wybory prezydenckie i parlamentarne, w 2015 roku kandydował z pozycji nr 3 wyborach do Sejmu z listy Kukiz’15. Zrezygnował ze wspierania ruchu Kukiz’15 wraz ze wszystkimi wpierającymi od początku ruch w świętokrzyskim po przyłączeniu się Pawła Kukiza do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Bezpartyjny.

2. Monika Jedynak 40 lat Stąporków. Przedsiębiorca od kilkunastu lat, prowadzi własną działalność gospodarczą w branży tekstylnej i obuwniczej. Aktywnie uczestniczy w działalności politycznej i społecznej. Wspierała kampanię prezydencką i parlamentarną Kukiz’15. W 2018 roku kandydowała z pozycji pierwszej z komitetu Bezpartyjni Samorządowcy do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Pełnomocnik Bezpartyjni Samorządowcy w powiecie koneckim. Bezpartyjna.

3. Emilia Kaźmierczak 30 lat Staszów. Adwokat, ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach. Obecnie prowadzi własną praktykę zawodową w formie indywidualnej kancelarii adwokackiej. Oprócz obsługi prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych udziela także porad prawnych w punktach nieodpłatnych porad prawnych. Nadto działa na rzecz ochrony konsumentów w Ośrodku Konsumenckim w Busku-Zdroju zlokalizowanym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz w punkcie terenowym w Urzędzie Gminy Tuczępy, realizowanej w ramach wspólnego przedsięwzięcia Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej oraz Stowarzyszenia Aquila, które to organizacje działają w ramach projektu ogłoszonego przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jest Przewodniczącą Zarządu Osiedla Nr 3 "Stare Miasto" w Staszowie.
Jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiśniowej. Bezpartyjna.

4. Artur Dudek 43 lat, Ostrowiec Świętokrzyski . Ekonomista, prowadzi firmę w branży energetycznej , wiceprezes Świętokrzyska Federacja Samorządowa, oraz stowarzyszenia Przyjazna Gmina Ostrowiec Świętokrzyski. Bezpartyjny.

5. Hubert Sikora 33 lat, Kielce. Starszy Inspektor, pracuje w Miejskim Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach od 12 lat, kandydował w 2018 z listy Bezpartyjni Samorządowcy do Rady Miasta Kielce. Bezpartyjni.

6. Paulina Koza 27 lat mieszka w miejscowości Bizoręda w powiecie jędrzejowskim. Optyk, pracuje w firmie prywatnej w Kielcach. W 2018 kandydowała z Bezpartyjni Samorządowcy do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Bezpartyjna.

7. Aleksander Domagała 57 lat, mieszka w miejscowości Nieprowice w powiecie pińczowskim. Prawnik. Pełnomocnik Bezpartyjni Samorządowy w powiecie pińczowskim. Bezpartyjny

8. Jakub Sikora mieszka w miejscowości Wiśniówka, gm. Masłów. 
Adwokat, pracował jako urzędnik administracji rządowej oraz samorządowej, obecnie prowadzi kancelarię w Kielcach. Od  kilku lat pomaga przy GOPS w Masłowie, świadcząc nieodpłatną pomoc prawną dla osób objętych pomocą ośrodka, kandydował do Rady Gminy w Masłowie. Bezpartyjny.

9. Dominik Czaj 40 lat, Krasocin. Politolog. Wspierał aktywnie kampanię prezydencką i parlamentarną Kukiz’15 w 2015 roku. W 2018 roku kandydował z Komitet Wyborczy Wyborców Dictrict Krasocin do Rady Gminy Krasocin. Bezpartyjny.

10. Marcin Woch 22 lat, Słupia w gminie Pacanów powiat buski. Informatyk, absolwent Bezpieczeństwa Narodowego ze specjalizacją zarządzanie kryzysowe i ochrona ludności na kieleckim Uniwersytecie Jana Kochanowskiego. Wiceprezes stowarzyszenia Nasz Region Ponidzie . Bezpartyjny.

11. Anna Jałocha 39 lat, mieszka w miejscowości Miławczyce w powiecie kazimierskim. Finansista, pracuje w firmie prywatnej. Bezpartyjna.

12. Antoni Filiks 21 lat, Kielce. Studiuje na Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Bezpartyjny.

13. Monika Gorzelak 42 lata, mieszka w Wólka Kucka w powiecie kieleckim. Przedsiębiorca od kilkunastu lat , prowadzi własną działalność gospodarczą w branży przemysłowej. Bezpartyjna.

14. Ireneusz Kościelniak 61 lat, Starachowice. Przedsiębiorca w branży metalowej. Pełnomocnik Bezpartyjni Samorządowcy w powiecie Starachowickim. Bezpartyjny.

15. Żaneta Sędek 26 lat, mieszka w miejscowości Ignacówka w powiecie jędrzejowskim. Logistyk, pracuje w firmie prywatnej w Jędrzejowie. Jest pełnomocnikiem Bezpartyjni Samorządowcy w gminie Jędrzejów. Bezpartyjna.

16. Maciej Krzemiński 24 lata, Kielce. Logistyk, pracuje w firmie spedycyjnej w Kielcach. Kandydował w 2018 roku do Rady Miasta Kielce z Bezpartyjni Samorządowy Bezpartyjny.

17. Paulina Forma 30 lat, Kielce. Stylista. Bezpartyjna.

18. Adam Klimek 32 lat, mieszka w Skorzeszycach w powiecie kieleckim. Operator maszyn. Pracuje firmie prywatnej. Bezpartyjny.

19. Agata Wawrzeńczyk 40 lat. Kielce. Technik odzieżowy. Kandydowała w 2018 roku do Sejmiku z Bezpartyjni Samorządowy. Bezpartyjna.

20. Bartłomiej Drogosz 22 lat, Brynica w powiecie kieleckim. Fryzjer. Bezpartyjny.

21. Justyna Florczyk 42 lat, mieszka w miejscowości Pilczyca w powiecie włoszczowskim. Technik Hotelarz. Bezpartyjna.

22. Karol Kumek 29 lat, mieszka w miejscowości Ruda w gminie Brody powiat starachowicki. Piekarz. Pracuje w firmie prywatnej. Bezpartyjny.

23. Irena Olejarczyk 59 lat, Kielce. Handlowiec. Bezpartyjna.

24. Stanisław Sagan 59 lat, mieszka w miejscowości Biedrzychowice w gminie Nowy Korczyn w powiecie buskim. Technik budowlany. Bezpartyjny.

25. Magdalena Adamczyk 34 lat, mieszka w Wiśniowce gmina Masłów. Fryzjer. Pracuje w firmie prywatnej w Kielcach. Bezpartyjna.

26. Hubert Kurowski 44 lata, mieszka w miejscowości Wilanów w gminie Jędrzejów. Handlowiec, pracuje w firmie prywatnej. Bezpartyjny.

27. Marlena Sikora 34 lat, Kielce . Handlowiec. Prowadzi własną działalność gospodarczą. Bezpartyjna.

28. Tomasz Tarka 56 lat, Kielce. Technik żywienia zbiorowego. Bezpartyjny.

29. Dorota Kowalska 51 lat, mieszka w Masłowie . Kucharz. Bezpartyjna.

30. Monika Osman 42 lat, Brynica w powiecie kieleckim. Ogrodnik. Pracuje na stanowisku kierowniczym w firme prywatnej w Kielcach. Bezpartyjna.

31. Magdalena Pawlik-Kirkiewicz 41 lat, Kielce. Urzędnik Państwowy oraz mediator sądowy wpisany na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Kielcach. Kandydowała w 2018 do Rady Miasta Kielce z Bezpartyjni Samorządowcy. Bezpartyjna.

32.Arkadiusz Jelonek Kielce 55 lat, Kielce. Geodeta. Aktywny działacz od 2015 Ruchu Kukiz’15 w województwie świętokrzyskim. W 2015 roku wspierał w kampanii kandydata Kukiz’15 Piotra Lirowa-Marca. W 2018 roku kandydował na prezydenta Kielc. Pełnomocnik Bezpartyjni Samorządowy na miasto Kielce. Bezpartyjny.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Rekordowe polskie budynki. Co o nich wiesz?Zmiany klimatyczne - czarne scenariusze

Z którą partią ci po drodze? Quiz


Tu mieszka się najlepiej - ranking jakości życia


Co wiesz o grillowaniu? Quiz


Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rosjanie atakują swoich

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia Świętokrzyskie
Dodaj ogłoszenie