Porażka koneckich szczypiornistów w drugim meczu mistrzostw Polski juniorów młodszych

/KAR/
We wtorek drugim meczu finałów mistrzostw Polski juniorów młodszych, które rozgrywane są w Kwidzynie, KSSPR Końskie przegrał z UMKS-PMOS Chrzanów 30:33.

Koneccy szczypiorniści nie odnieśli drugiego zwycięstwa podczas finałów mistrzostw Polski juniorów młodszych, choć mieli na to szansę. KSSPR wygrał pierwszą połowę meczu z UMKS-PMOS Chrzanów 14:13. Początek drugiej części spotkania również należał do zespołu z Końskich. Niestety nieskuteczność w ataku między 40, a 50 minutą spotkania spowodowała utratę prowadzenie KSSPR, który ostatecznie przegrał mecz różnicą trzech bramek.

UMKS-PMOS Chrzanów - KSSPR Końskie 33:30 (13:14).
KSSPR:
Paweł Szcześniak, Robert Janowski - Michał Napierała 9, Kacper Biegaj 1, Bartosz Gierczyński 2, Tomasz Kowalik 4, Kacper Gębski 6, Adam Janus 4, Kacper Szczepanik 3, Patryk Krupa 1.

W innym meczu grupy N WKS Śląsk Wrocław zremisował z MKS Kusy Szczecin 29:29 (13:13).

1. PMOS Chrzanów 2 4 63-58
2. KSSPR Końskie 2 2 71-63
3. Kusy Szczecin 2 1 57-59
4. Śląsk Wrocław 2 1 60-70

Wyniki grupy M: SKF Wisła I Płock - ChKS Łódź 31:27 (14:9), MTS Kwidzyn - MKS Zagłębie Lubin 43:38 (20:17).

1. Wisła I Płock 2 4 64-57
2. ChKS Łódź 2 2 53-56
3. MTS Kwidzyn 2 2 68-64
4. Zagłębie Lubin 2 0 68-76