Remis Vive Targi II Kielce z Wandą Kraków

/KAR/
W sobotnim meczu 22. kolejki drugiej ligi mężczyzn rezerwy Vive Targi Kielce zremisowały w wyjazdowym spotkaniu z Wandą Kraków 25:25.

Wanda Kraków - Vive Targi II Kielce 25:25 (11:15)

Vive Targi II: Buchcic, Jastrząb - Jamioł 4, Chęcina, Fugiel 5, Styrna 3, Rączka 2, Janus, Mazur 5, Kusal 6.

W końcówce pierwszej połowy kieleckiemu zespołowi udało się wyjść na czterobramkowe prowadzenie. Jednak na początku drugiej połowy grał on w osłabieniu, co wykorzystali gospodarze, którzy odrobili straty. Od 45. minuty meczu toczyła się wyrównana walka. W końcówce zespół z Kielc miał jeszcze szansę na zdobycie zwycięskiej bramki, ale podczas akcji gracze kieleckiej drużyny zgubili piłkę i mecz skończył się remisem.