Rushh drugi w Polsce w kadetach. Pięściarski Puchar Polski

/SAW/
Pięściarze Rushh Kielce zajęli drugie miejsce w Pucharze Polski kadetów.
Pięściarze Rushh Kielce zajęli drugie miejsce w Pucharze Polski kadetów. Fot. Sławomir Stachura
W Lesznie odbyły się finałowe zawody Pucharu Polski kadetów w boksie. Kilku naszych młodych pięściarzy uplasowało się na czołowych pozycjach, a Rushh Kielce zajął drugie miejsce w klasyfikacji klubowej.

- To duży sukces Rushha, bo w mistrzostwach wystartowało 104 pięściarzy z 50 klubów z całej polski. Rushh był drugi a wyprzedził go jedynie Junior Boks Poznań - mówi Marian Treliński ze Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Bokserskiego.

Wyniki naszych pięściarzy:

52 kg. 2. Marcin Marcinkowski (Ring Busko) - wygrał z Michałem Skorupskim (MOSiR Suwałki), 60 kg. 2. Krystian Olejarczyk (Rushh Kielce) - wygrał z Krystianem Raczkiem (Tiger Tarnów), 66 kg. 2. Łukasz Wiktór (Rushh) - wygrał z Łukaszem Stawiochem (Skorpion Szczecin), 48 kg. 3. Tomasz Karyś (Rushh) - przegrał z Patrykiem Budysiem (Czarni Słupsk).