Wybory odbędą się w niedzielę, 7 kwietnia 2024. W Michałowie wyborcy głosują w 15 okręgach jednomandatowych. W każdym okręgu mandat zdobędzie ten kandydat, który uzyska najwięcej głosów.
Okręg numer 1
Sołectwa: Góry, Kołków, Sadkówka
Andrzej Kwiecień
Miejscowość zamieszkania: Góry Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Michałów
Wiek: 60
Paulina Skowera
Miejscowość zamieszkania: Góry
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Bogusław Kowalczyk
Wiek: 32
Okręg numer 2
Sołectwa: Zagajów, Karolów
Jan Lach
Miejscowość zamieszkania: Zagajów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Michałów
Wiek: 61
Mirosława Młyńczak
Miejscowość zamieszkania: Zagajów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Bogusław Kowalczyk
Wiek: 60
Edward Strączkiewicz
Miejscowość zamieszkania: Zagajów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców
Staw za Młynem Michałów
Wiek: 73
Okręg numer 3
Sołectwo Węchadłów, numery: 26; 28 - 66; 67A; 76; 78; 80; 81; 83; 85; 87; 89; 89A; 92; 93; 95 - 102A; 142 - 153; 155 - 155B
Mariusz Jaros
Miejscowość zamieszkania: Węchadłów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Bogusław Kowalczyk
Wiek: 42
Grzegorz Jędrszczyk
Miejscowość zamieszkania: Węchadłów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem 2024
Wiek: 40
Okręg numer 4
Sołectwo Węchadłów, numery: 1 - 25; 27; 67; 68 - 74; 77; 79; 82; 84; 86; 88; 90; 91; 94; 103 - 141B; 154; 154A; od 156 do końca
Andrzej Zaręba
Miejscowość zamieszkania: Węchadłów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem 2024
Wiek: 69
Okręg numer 5
Sołectwa: Tomaszów, Polichno, Przecławka
Wioletta Kocel
Miejscowość zamieszkania: Tomaszów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Michałów
Wiek: 46
Edyta Strączkiewicz
Miejscowość zamieszkania: Polichno
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Bogusław Kowalczyk
Wiek: 41
Okręg numer 6
Sołectwo Michałów, numery: 1 – 70; 108 – 155A
Łukasz Gajda
Miejscowość zamieszkania: Michałów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Młodzi Michałów
Wiek: 43
Olga Gurak
Miejscowość zamieszkania: Michałów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Bogusław Kowalczyk
Wiek: 35
Magdalena Kowalska
Miejscowość zamieszkania: Michałów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Michałów
Wiek: 33
Bogusław Ziółkowski
Miejscowość zamieszkania: Michałów
Startuje z: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Wiek: 64
Okręg numer 7
Sołectwo Michałów, numery: 72 – 105; 222 – 278; od 288 do końca
Krzysztof Jędrszczyk
Miejscowość zamieszkania: Michałów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem 2024
Wiek: 35
Mariusz Matyjas
Miejscowość zamieszkania: Michałów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Staw za Młynem Michałów
Wiek: 45
Grzegorz Mitka
Miejscowość zamieszkania: Michałów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Mitka
Wiek: 37
Rafał Motyka
Miejscowość zamieszkania: Michałów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowo-Ludowe
Wiek: 55
Okręg numer 8
Sołectwo Michałów, numery: 155B – 221A; 221B; 285 – 286
Michał Bandura
Miejscowość zamieszkania: Michałów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Młodzi Michałów
Wiek: 44
Przemysław Schab
Miejscowość zamieszkania: Michałów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Bogusław Kowalczyk
Wiek: 39
Adam Stroiński
Miejscowość zamieszkania: Michałów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Staw za Młynem Michałów
Wiek: 48
Jarosław Wleciał
Miejscowość zamieszkania: Michałów
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Michałów
Wiek: 58
Okręg numer 9
Sołectwa: Jelcza Mała, Pawłowice
Damian Wleciał
Miejscowość zamieszkania: Pawłowice
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Michałów
Wiek: 37
Okręg numer 10
Sołectwo: Zagajówek
Paweł Kula
Miejscowość zamieszkania: Zagajówek
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Bogusław Kowalczyk
Wiek: 32
Wojciech Matuszczyk
Miejscowość zamieszkania: Zagajówek
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Michałów
Wiek: 29
Okręg numer 11
Sołectwo: Tur Dolny
Adam Siekacz
Miejscowość zamieszkania: Tur Dolny
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Bogusław Kowalczyk
Wiek: 75
Bożena Wójcik
Miejscowość zamieszkania: Tur Dolny
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Michałów
Wiek: 61
Okręg numer 12
Sołectwa: Tur Górny, Tur-Piaski, Zawale Niegosławskie
Tadeusz Oleksy
Miejscowość zamieszkania: Tur Górny
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Bogusław Kowalczyk
Wiek: 61
Artur Zych
Miejscowość zamieszkania: Tur Piaski
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Michałów
Wiek: 55
Okręg numer 13
Sołectwo Sędowice, numery: 1 – 67; 157 – 186
Łukasz Wójcik
Miejscowość zamieszkania: Sędowice
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowo-Ludowe
Wiek: 40
Okręg numer 14
sołectwo Sędowice, numery: 68 – 155; od 191 do końca
Michał Klamiński
Miejscowość zamieszkania:
Sędowice Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Michał Klamiński
Wiek: 52
Okręg numer 15
Sołectwa: Jelcza Wielka, Wrocieryż
Andrzej Janusek
Miejscowość zamieszkania: Wrocieryż
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Bogusław Kowalczyk
Wiek: 55
Zygmunt Mika
Miejscowość zamieszkania: Wrocieryż
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowo-Ludowe
Wiek: 64
Wojciech Strączkiewicz
Miejscowość zamieszkania: Jelcza Wielka
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Staw za Młynem Michałów
Wiek: 46
CBŚP na Pomorzu zlikwidowało ogromną fabrykę „kryształu”
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?