Oto skład Rady Gminy Wilczyce.
Okręg 1
Sołectwo Wilczyce od nr 1 do 64, od nr 75 do nr 86 i od nr 170/1 do nr 170/4
Janusz Jacek Pietraszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Mirosław Kuchniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radnym został Janusz Pietraszewski - 101 głosów.
Okręg 2
Sołectwo Wilczyce od nr 65 do nr 69A, od nr 122 do nr 156, od nr 171/1 do końca
Rafał Witold Zioło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA NIEWIADOMSKIEGO
Michał Jan Śmiechowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Radnym został Michał Śmiechowski - 84 głosy.
Okręg 3
Sołectwo Wilczyce od nr 70 do nr 74, od nr 87 do nr 121, od nr 157 do nr 169 i sołectwo Bugaj
Jan Ryszard Roźmiej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Paweł Sławomir Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA NIEWIADOMSKIEGO
Radnym został Jan Roźmiej - 103 głosy.
Okręg 4
Sołectwo Daromin od nr 1 do nr 95 i nr 151 i 152
Jarosław Jan Borowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Ziemowit Skórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA NIEWIADOMSKIEGO
Agnieszka Halina Bociek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radnym został Ziemowit Skórski - 62 głosy.
Okręg 5
Sołectwo Daromin od nr 96 do końca (bez nr 151 i 152) i sołectwo Bożęcin
Adam Krakowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Jarosław Bajak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA NIEWIADOMSKIEGO
Leszek Pałacha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radnym został Adam Krakowiak - 56 głosów.
Okręg 6
Sołectwo Przezwody
Edward Trznadel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Rafał Robert Rapusta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA NIEWIADOMSKIEGO
Jan Wiesław Król
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radnym został Edward Trznadel - 69 głosów.
Okręg 7
Sołectwo Zagrody i sołectwo Dacharzów
Stanisław Eugeniusz Paw
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Sławomir Wabia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA NIEWIADOMSKIEGO
Teresa Pilch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Grzegorz Marcin Burek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radnym został Grzegorz Burek - 60 głosów.
Okręg 8
Sołectwo Radoszki od nr 1 do nr 41, od nr 96 do nr 114 i od nr 124 do końca
Anna Kęsy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Tomasz Kolera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA NIEWIADOMSKIEGO
Adam Makowski
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
Radnym został Tomasz Kolera - 37 głosów.
Okręg 9
Sołectwo Radoszki od nr 42 do nr 95, od nr 115 do nr 123
Jan Juda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Tomasz Burek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radnym został Jan Juda - 72 głosy.
Okręg 10
Sołectwo Wysiadłów
Barbara Renata Sobieraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Łukasz Sylwester Gawron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA NIEWIADOMSKIEGO
Anna Kolera
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Kazimierz Marek Płaza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERSKIE POROZUMIENIE
Radnym został Kazimierz Płaza - 72 głosy.
Okręg 11
Sołectwo Łukawa od nr 1 do nr 78 i od nr 124 do końca
Eugeniusz Polit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Krzysztof Pułanecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA NIEWIADOMSKIEGO
Aleksander Stanisław Bidas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radnym został Eugeniusz Polit - 51 głosów.
Okręg 12
Sołectwo Łukawa od nr 79 do nr 123A i sołectwo Ocinek
Dariusz Piotr Chmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Piotr Stanisław Kozłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radnym został Dariusz Chmiel - 97 głosów.
Okręg 13
Sołectwo Gałkowice-Ocin
Stanisław Kolasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Paweł Jerzy Chmura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA NIEWIADOMSKIEGO
Paweł Żelazny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radnym został Stanisław Kolasiński - 49 głosów.
Okręg 14
Sołectwo Pielaszów i sołectwo Dobrocice
Szymon Żyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Grzegorz Kamil Skrok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA NIEWIADOMSKIEGO
Andrzej Wojciech Gierczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radnym został Szymon Żyła - 76 głosów.
Okręg 15
Sołectwo Pęczyny i sołectwo Tułkowice
Ewa Wioletta Kaczmarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
Jan Włodzimierz Choda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA NIEWIADOMSKIEGO
Anna Żmuda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Leszek Sałata
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radnym został Leszek Sałata - 56 głosów.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?