Teraz luksus na wyprzedaży

marzena
Milena Ankiewicz z Designer Outletu Incognito w Kielcach: - Właśnie ruszyła u nas wyprzedaż sukienek i marynarek. Najbardziej jednak tanieją dżinsy, bo aż o 50 procent.
Milena Ankiewicz z Designer Outletu Incognito w Kielcach: - Właśnie ruszyła u nas wyprzedaż sukienek i marynarek. Najbardziej jednak tanieją dżinsy, bo aż o 50 procent. Dawid Łukasik
Coraz więcej sklepów dołącza przed świętami do akcji wielkich przecen. Trwają w kieleckich galeriach handlowych i właśnie ruszyły w Kieleckiem Designer Outlecie Incognito, butiku wyłącznie z ubraniami największych światowych domów mody. Przecena na dżinsy wynosi tu aż 50 procent. Ale tańsze są też sukienki i marynarki.

 
Świętokrzyscy kupcy i galerie handlowe wyraźnie wzorują się na Amerykanach i ich „czarnym piątku” po Święcie Dziękczynienia. Cubus w Galerii Echo sprzedaje teraz skarpety i rajstopy 3 w cenie 2, artykuły dla dzieci 30 procent taniej, męskie bluzy po 79,99 złotych. Są też buty w Centro po 79 złotych i torebki z rabatem.

Oprócz marek masowych taniej można kupić także marki luksusowe. Akcję „Wielka wyprzedaż spodni” rozpoczął kielecki Designer Outlet Incognito, który w swojej ofercie ma wyłącznie ubrania z największych światowych domów mody.

- Wszystkie dżinsy przeceniamy o 50 procent, co oznacza, że modele od Armaniego, Dolce&Gabbany, czy Roberto Cavallego kosztują u nas na wyprzedaży od 199 do 250 złotych za parę podczas, gdy normalna ich cena w firmowym butiku w Warszawie czy Krakowie wynosi około 800 do 1600 złotych. O 20 procent przeceniamy pozostałe rodzaje ubrań, takie jak sukienki, marynarki itp. To dobra okazja, żeby kupić na przykład „małą czarną” od Versace na Sylwestra lub futrzaną kurtkę na zbliżające się mrozy - mówi Milena Ankiewicz z Designer Outletu Incognito w Kielcach.

Jak podkreśla nasza rozmówczyni takie wyprzedaże, dają dwa razy do roku możliwość zakupu marek z najwyższej światowej półki po dobrej cenie.
- Nie jeden raz słyszałam, jak Tomasz Jacyków, czyli inni polscy styliści zachęcali do inwestowania w luksusowe ubrania domów mody z Mediolanu, Londynu, Paryża czy Nowego Jorku podczas wyprzedaży. To jedyny moment, gdy kolekcje te mają „polskie” ceny i to prawdziwa okazja do kupienia sobie czegoś bardzo wysokiej jakości, niepowtarzalnego i ponadczasowego.  Właśnie teraz można w naszym sklepie odkryć, czym różnią się jeansy Dsquared, Prady czy Lagerfelda od popularnych marek hiszpańskich albo polskich.

Wyższe mandaty od skarbówki z początkiem maja

Wideo

Dodaj ogłoszenie