Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Tereny inwestycyjne w Połańcu wybrane do Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na medal"

/r/
Tereny inwestycyjne w Połańcu wybrane do Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na medal"Z działek zaproponowanych przez samorządy naszego regionu do konkursu wybrano aż cztery tereny należące do Połańca. Mają one łączną powierzchnię ponad 17 hektarów.
Tereny inwestycyjne w Połańcu wybrane do Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na medal"Z działek zaproponowanych przez samorządy naszego regionu do konkursu wybrano aż cztery tereny należące do Połańca. Mają one łączną powierzchnię ponad 17 hektarów. archiwum
Pięć atrakcyjnych działek pod inwestycje położonych na terenie województwa świętokrzyskiego wybranych zostało w pierwszym etapie konkursu „Grunt na medal". Cztery z nich należą do Połańca.

Konkurs „Grunt na medal” organizowany jest przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych we współpracy z marszałkami województw oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora. Odbywa się on już po raz szósty, a jego  celem jest wyłonienie i promocja najlepszych terenów pod inwestycje produkcyjne. Przedsięwzięcie jest znakomitą formą promocji gminy, co daje dodatkowe możliwości pozyskania nowych inwestycji.

 

Najlepsze zgłoszone tereny będą, tak jak w poprzednich edycjach konkursu, w pierwszej kolejności rekomendowane przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych inwestorom zagranicznym planującym rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności gospodarczej w Polsce. W pierwszym etapie odbyła się selekcja kandydatów. W konkursie wzięło udział 136 gmin, które w sumie nadesłały 212 ofert. Do drugiego etapu zakwalifikowały się tereny inwestycyjne w Połańcu. Z działek zaproponowanych przez samorządy naszego regionu wybrano aż cztery tereny należące do Połańca o łącznej powierzchni ponad 17 hektarów.

 

Zwycięzcy konkursu będą mogli używać logo „Grunt na Medal" 2014 na wszystkich materiałach promocyjnych. W tegorocznej edycji wybrany zostanie jeden zwycięski teren w każdym województwie. Przypomnijmy, że w 2012 roku teren inwestycyjny „B” otrzymał tytuł „Grunt na medal”. Gmina Połaniec liczy na to, że i w tym roku połanieckie tereny będą mogły poszczycić się tym tytułem
 

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia