Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT SPORTOWY 2023

Sportowy Talent Roku

W wieku 7 lat mama kupiła mi łuk złożony z kawałka drewna i sznurka. Strzelanie z niego było fajna zabawa, lecz było to za mało. Na długi czas zapomniałem o strzelaniu aż w zeszłym roku w wakacje poznaliśmy osobę, która strzelała z profesjonalnego łuku. Tak zaczęła się moja przygoda z łucznictwem. Po 2 miesiącach treningów wziąłem udział w pierwszych mistrzostwach łucznictwa wschodniego z kaukanem. Zdobyłem 1 miejsce. Na drugim turnieju pod nazwą "Rajskie Strzały III runda jesienna" udało mi się wywalczyć 2 miejsce. Kolejnym sukcesem było 2 miejsce w I Rundzie Otwartego halowego pucharu Polski w łucznictwie nieolimpijskim. Moje dotychczasowe sukcesy to 2 miejsce w IV turnieju na klasztornej twierdzy, 3 miejsce w II turnieju łuczniczym na wałach królewskich, 3 miejsce w V turnieju łuczniczym 3d, 1 miejsce w turnieju Łucznicza Warta FIELD, 1 miejsce w turnieju Łucznictwa tradycyjnego os. Rajsko, 3 miejsce w finale na Wschodnich Rubieżach Rzeczypospolitej, 3 miejsce w niepodległościowym turnieju łuczniczym 3d gdzie biorąc udział w I memoriale łuczniczym zająłem 1 miejsce. Łucznictwo to moja pasja od dziecka, ale "na poważnie" zacząłem strzelać w zeszłym roku. Sukcesy, które osiągam nakręcają mnie aby być jeszcze lepszym. Wygranie plebiscytu byłoby spełnieniem moich marzeń oraz być może dzięki temu łucznictwo byłoby bardziej popularne.