Top Connect ruszył na rynek. - W tej chwili jest to drugi w Kielcach sklep pod tym szyldem. Pierwszy działa już w centrum handlowym Real w Kielcach. Salon w Galerii Korona właśnie ruszył, a już na czwartek, 8 października, zapowiadamy otwarcie trzeciego sklepu. Ruszy on z samego rana w nowym sklepie niemieckiej sieci Kaufland przy rogu ulic Warszawskiej i Sikorskiego w Kielcach – mówi Mirosław Obarzański, właściciel. - W Top Connect nie tylko można kupić akcesoria do telefonów i samochodów, jak na przykład alkomaty, drobny sprzęt elektroniczny, ale co bardzo wazne także naprawić zepsute urządzenia - wyjaśnia właściciel sklepów Mirosław Obarzański.
- Miałem wiele sygnałów, że takich sklepów brakuje na rynku. Usytuowanie ich w galerii i centrach handlowych to według mnie bardzo wygodne rozwiązanie dla odwiedzających te miejsca, którzy mogą na przykład zostawić urządzenie do naprawy i pójść na zakupy, do kina czy restauracji, a przed powrotem do domu, odebrać naprawiony sprzęt. Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach – mówi właściciel.
Salon Top Connect znajduje się na poziomie -1 galerii Korona Kielce, w bliskiej odłegłości od Multikina i czynny jest codziennie w godzinach pracy galerii.
Centrum biznesu Jaworzyna Śląska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?