Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat. Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie propozycje trzech haseł.
Autor najbardziej, zdaniem komisji konkursowej, oryginalnego hasła otrzyma nagrodę główną - album o Kielcach oraz koszulkę T-shirt z nadrukiem promującym akcję Szybki PIT.
Komisja nagrodzi też autorów pięciu wyróżnionych haseł upominkami w postaci koszulek T-shirt z nadrukiem Szybki PIT oraz smyczami z logo Administracji Podatkowej.
Prace z hasłami należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected] lub pocztą pod adresem: Izba Skarbowa w Kielcach, ul. Witosa 78 B, 25-561 Kielce z dopiskiem „Konkurs na hasło” w terminie do 30 kwietnia 2009 roku.
Szczegóły w regulaminie konkursu na stronie internetowej:www.izba-skarbowa.kielce.pl

Inwestycje w powiecie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?