Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Umiesz rozpoznać wiarygodną firmę? Możesz wygrać sprzęt elektroniczny

esw
Umiesz rozpoznać wiarygodną firmę? Możesz wygrać sprzęt elektronicznyGra BIG InfoMonitor ma uczulać na kwestie wiarygodności finansowej w relacjach pomiędzy partnerami w biznesie.
Umiesz rozpoznać wiarygodną firmę? Możesz wygrać sprzęt elektronicznyGra BIG InfoMonitor ma uczulać na kwestie wiarygodności finansowej w relacjach pomiędzy partnerami w biznesie. martinamoore/cc/flickr.com
„Cyrkonie i Brylanty” to nowa gra Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Użytkownicy serwisu społecznościowego Facebook będą mogli na profilu facebook.com/bigpl wcielić się w rolę pracownika działu finansowego korporacji.

Do 14 października 2012 roku udział w grze „cyrkonie i Brylanty” mogą wziąć wszyscy, którzy chcą się sprawdzić i powalczyć o atrakcyjne nagrody. Uczestnicy wcielają się w rolę pracownika w dziale finansowym korporacji, który ma za zadanie analizować wiarygodność finansową kontrahentów swojej firmy. Jego praca to błyskawiczne podejmowanie decyzji o wydatkach firmy, zatwierdzanie kontraktów i kredytów kupieckich. Musi spośród wielu ofert jak najszybciej wybrać wiarygodnego kontrahenta, pamiętając że tylko jeden certyfikat to prawdziwy „brylant”, dający rzeczywistą gwarancję rzetelności partnera – Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo. Taki dokument, opatrzony charakterystycznym logo w kształcie oszlifowanego diamentu, potwierdza wiarygodność finansową firmy na podstawie danych z trzech baz: BIK, ZBP i BIG InfoMonitor. Może więc z dużym prawdopodobieństwem gwarantować, że firma jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem. Reszta ofert to „cyrkonie”, które nie są wiarygodne i takich przedsiębiorców korporacja reprezentowana przez gracza powinna odrzucać.

Uczestnik rozgrywki musi trafnie zatwierdzać pieczęcią właściwe certyfikaty. Normy pracy w korporacji są wyśrubowane - trzy uderzenia pieczęcią w podróbkę certyfikatu to koniec gry. Za każdy dobrze podbity certyfikat gracz dostaje punkt. Dla ułatwienia, co 20 punktów jest anulowana jedna „cyrkonie”. Szczegóły dotyczące gry oraz pełen regulamin są dostępne na stronie facebook.com/bigpl.

Przez najbliższe 10 tygodni najlepsi gracze powalczą o nagrodę główną – „diamentowego” iPada 2 i trzy nagrody dodatkowe – Kindle 4 Touch. Gra ma uczulać użytkowników Facebooka na kwestie wiarygodności finansowej w relacjach pomiędzy partnerami w biznesie.

Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG InfoMonitor) prowadzi Rejestr Dłużników BIG. Zgodnie z Ustawą o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, przyjmuje, przechowuje i udostępnia informacje gospodarcze o przeterminowanym zadłużeniu osób i firm.

od 12 lat
Wideo

Umowa pomiędzy PKP a Budimexem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia