Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Uwaga! Darmowe szkolenia w kieleckim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy

Marzena SMORĘDA
Uwaga! Darmowe szkolenia w kieleckim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy
Uwaga! Darmowe szkolenia w kieleckim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy
Do piątku 22 listopada kielecki Odział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza przedsiębiorców z całego regionu świętokrzyskiego na Tydzień Przedsiębiorcy. W tych dniach placówka przy ulicy Piotrkowskiej 27 w Kielcach pracować będzie do godziny 18.

Podczas Tygodnia Przedsiębiorcy każdy prowadzący własny biznes będzie mógł podczas bezpłatnych szkoleń dowiedzieć się między innymi o tym, jak korzystać z nowej wersji programu Płatnik, dlaczego warto skonfigurować w firmowym laptopie Platformę Usług Elektronicznych (PUE), i jak nie dać się podejść oszustom oferującym outsourcing pracowników. Dodatkowo na szkoleniach może uzyskać informacje, na jakich zasadach można skorzystać z ulg i umorzeń w spłacie zaległych składek, a także czy może ubiegać się o rozłożenie na raty swoich należności, czy właściwsze w jego przypadku może być odroczenie płatności.

A także, jak rozliczać się z ZUS bez wizyty w oddziale, a więc jak korzystać z nowych narzędzi Platformy Usług Elektronicznych: e-płatnika PUE, alternatywy zarówno dla programu Płatnik, jak i comiesięcznych wizyt w oddziale, czy zusomatów, czyli urządzeń, które dają możliwość, dzięki interaktywnym „wrzutkom” poświadczonego złożenia dokumentów w ZUS o każdej porze dnia i nocy. Przedsiębiorcy, którzy nadal korzystają z programu Płatnik, dowiedzą się o zmianach w tym narzędziu, które wchodzą w życie w listopadzie. Tydzień Przedsiębiorcy będzie także sposobnością do założenia profilu płatnika dla tych wszystkich, którzy dotąd nie zdążyli tego zrobić. Warto będzie też porozmawiać o tym, jak nie dać nabrać się na „usługi” nieuczciwych pośredników, oferujących outsourcing pracowników.Więcej szczegółów na temat akcji na stronie zus.pl/tydzienprzedsiebiorcy.
 

 

Program szkoleń:
Wtorek, 19 listopada, godzina 10 i 14, ulica Piotrkowska:  Zmiany w przepisach prawa, dotyczących ubezpieczeń osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 5;
Środa, 20 listopada, godzina 10 i 14, ulica Piotrkowska: Abolicja w opłacaniu składek. Warunki niezbędne do rozpatrzenia wniosku przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych;
Czwartek, 21 listopada, godzina 10 i 14, ulica Kolberga: Innowacyjne rozwiązania dla Firm.
Usługi elektroniczne w kontakcie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych - PUE,  e- płatnik;
Piątek, 22 listopada, godzina 10 i 14, ulica Kolberga: Nieuczciwy pośrednik. Outsourcing pracowników i wynikające problemy jakie może przysporzyć nierzetelna firma.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia