W Kielcach wręczono Diamenty Forbesa 2014

marzena
W Kielcach wręczono Diamenty Forbesa 2014
W Kielcach wręczono Diamenty Forbesa 2014
Udostępnij:
We wtorek, 18 lutego 2014 roku, w Willi Hueta w Kielcach świętokrzyskim firmom wręczono Diamenty Forbesa, prestiżo-we nagrody przyznawane dla firm, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości.

Oceniane były na podstawie sprawozdań finansowych zło-żonych do Krajowego Rejestru Sądowego. Dodatkowo została sprawdzono genezę wyniku laureatów, aby wyeliminować przedsiębiorstwa, w których skokowy wzrost wartości był efek-tem jednorazowych zdarzeń nadzwyczajnych.

Wśród Diamentów znalazły się te przedsiębiorstwa, któ-rych przeciętny roczny wzrost wartości wynosi co najmniej 15 procent. Premiowane są wyniki finansowe odnotowane w ostatnim badanym okresie. Pod uwagę wzięto firmy, które w 2012 roku osiągnęły przychody ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych. Co do zasady, wyeliminowano instytucje finansowe, takie jak banki, ze względu na różnice dotyczące ka-tegorii bilansowych występujące między nimi a firmami produk-cyjnymi czy handlowymi.

Laureaci nagród z województwa świętokrzyskiego:
W kategorii duże firmy: spółka ZPUE z Włoszczowy, spółka Kerry Polska z Kielc. Średnie firmy: Przedsiębiorstwo Usłu-gowo-Handlowe Skar z Wojciechowic, spółka Vive Textile Recycling z o.o. z Kielc, spółka Luxiona Poland z Jacentowa Małe firmy: spółka Envo ze Starachowic, spółka Środowisko i Innowacje z Tuczęp, spółka Intester z Dobrowa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polacy posiadają coraz droższe smartfony

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie